Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 S v a l b a rd

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:42 pm

Marina je bila bolje.Ipak još je bila bez svijesti.Bila je svijesna svega što se događa.U glavi je vidjela onaj dan kada su dobili dar.Zašto joj nisu priskočili u pomoć?Da se sada dar pojavio bila bi na nogama u sekundi.Ali Marina je bila slaba.Nije dovoljno vježbala.Znala je da je više vježbala da bi sada u par sekundi bila u redu.Još uvijek nije bila potpuno pri svijesti.Čula je sve oko sebe ali opet nije mogla otvoriti oči
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:47 pm

Kawaii je bila ogorčena, ali i sretna zbog marine u isto vrijeme.
"Rain pokušavale smo joj spasiti život!" zaderala se, ne mareći da joj je Rain prijateljica... I da joj treba vremena da se uklopi. "Pokušavale smo sve, i možda zato što nismo hrabre kao ti..." kroz lice su joj krenule suze. "ili zato što nismo jake kao ti... barem ja... nisam zato manje vrijedna!" okrenula se od njih odlazeći u sobu. Naposljetku je rekla, ne okrenuvši se: "Sada me slobodno ogovarajte, nije me briga!"
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:48 pm

Rain je polozila ruku na njezinu glavu.
" Oprosti sto cu ovo uciniti."ˇ~promrmljala je Rain
"Izbrisat cu ti sjecanje na ovu nezgodu"~rekla je rain
Ostale djevojke su ostale u soku.
Oko Rainine ruke i marinine glave se stvorila struja.
Zbilo se sve u trenu.
Niz Marinino lice pocele su ici suze.
Rain je podigla iz lokve krvi i otisla je van u hodnike.
hodala je po razbijenom staklu ne razmisljajuci o nicemu.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:52 pm

Marina je otvorila oči.Ležala je na podu.
-''Što se dogodilo s Elektricitetom?'' - upitala je zbunjeno.Marina nije znala što se dogodilo.
Svi su šutali.Izgledali su izgubljano.Marina je primjetila da Kawaii nije tu.Svi su i dalje šutali
-''Što se događa?'' - upitala je Marina oprezno
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:56 pm

Svi su gledali u Marinu i njenu reakciju.
Nije se sjecala.
-"Marina. Cega se tocno sjecas?"- oprezno je upitala Amy.
-"Rain, sto joj se dogodilo?"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:57 pm

-''Pa koliko ja znam sve je bilo puno elektriciteta.Ja sam pogledala kroz prozor i spotaknula se.U čemu je problem?'' - upitala je Marina zbunjeno
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 11:59 pm

-"Okej.. Ovo ce biti lagano."- rekla je Amy rasirenih ociju.
-"jel ti treba hladan oblog?"- upitala je sa smjeskom na licu.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:02 am

-''A kako sma se ja uspjela ovako isjeći,pa smao sma se spotaknula?'' - upitala je Marina začuđeno
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:20 am

-"To je duga prica za koju nemamo sad bas vremena."- rekla je Amy
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:21 am

-''Gdje nam se žuri?'' - upitala je Marina.Shatila je da joj nešto skrivaju.Nije željela daviti
-''Ustvari nije bitno.Ionako sma smotana.'' - rekla je.
-''Gdje je Kawaii?
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:23 am

Rain osobno nije mrzila krv no ovako cijela prelivena krvlju izgleda ko krvnik
Rain je nasla Kawaii.
" Dokle mislis plakati? Prijateljica ti je dobro! Izbrisala sam joj sjecanje." Saberi se i pocni vjezbati pa neces morati plakati"~rekla joj je Rain sarkasticno i tiho
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 11:48 am

Marina je vidjela da Amy čeka s odgovorom.Nešto nije bilo u redu.Prozor je bio slomljen.To niej bilomoguće.Ona je gledala kroz prozor i spotaknula se.Kada se prozor razbio?Što se zapravo dogodilo.Nije ih željela zatpitkivati.Možda su je željeli poštedjeti nekakve grozne istine?
Nije znala.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 11:58 am

Svi su otišli u svoje sobe. Svakome je dan bio težak, no najviše su sažalijevali marinu, koja zapravo nije znala što se događa.
Sljedećeg dana nastava se održavala kao i inače. Nakon 3. sata niži su razredi otišli u kantinu na ručak. Kawaii je kasnila. Razmišljala je u svojoj sobi o jučerašnjem danu. Kako je Rain Marini izbrisala sjećanje? Je li to njen dar? Zaputila se prema kantini i ugledala Marinu i Amy za jednim stolom. Sprišla im je i sjela na stolac, no nije željela ništa jesti. Ogledala se po prostoriji. Vidjela je Rain za stolom na kraju kantine. Sjedila je sama. Smislila je neki izgovor curama i sjela do Rain.
"Zašto si takva...prema meni? Pokušavam ti biti prijateljica, a ti..." započela je Kawaii tihim glasom.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:03 pm

Rain je podigla glavu vidjevsi Kawaii.
Rain nije zeljela nista reci nego je cekala da cuje sto Kawaii namjeravanja njoj reci u facu.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:07 pm

"Mislim, ti si meni oke i sve to... Ali ti... kao da sam ti nešto napravila... Pa reci, što sam ti napravila?!"
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:27 pm

rain nije bila narocitno pricljiva osoba.
" Nista,direktno nista ali zasto umjesto da ubuduce panicaris ne skuliras se i ostanes hladne glave. Neznma jesi luda ili sto ali ako znas da elektricitet ima jako djelovanje na vodu onda se ne priblizavas.
Nikome ozljeđenom neces pomoci ako ces panicariti.
i cim vidis da nisi sposobna pomoci nekome trazi pomoc.
jucer sam vam svima htjela napraviti vjezbu međutim vi budale umjesto da se skoncentrirate vi panicarite i vristite.
zar je struja toliko strasna?"~tiho i mirno joj je objasnjavala rain
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:32 pm

"E pa, prije nego što si radila vježbe sa strujom, mogla si nas upozoriti. Mislim, nismo svi toliko uvježbani kao ti... Neću te sad osuđivati, ali moglo se desiti nešto još gore..." uzela je jaknu, još crvenu od jučer i otišla prema Amy i Marinu. "Dođi, sjedni s nama!" pozvala je Rain.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:35 pm

rain ju je bljedo pogledala.
Nije posla za njom.
" Nisam vjezbala ja nego ste trebali vjezbati vi, vama kojima fali vjezbe.
Bojite se struje i rana i krvi sta je najgore.
vi niste suđene za borbu."~odbrusila joj je plaho rain
rain je polozila ruku na metalnu oprugu oko stola na kojem je sjedila.
Struja je presjekla stol u par sekundi.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:38 pm

Marina je blijedo gledala u Rain
-''Što se jučer sogodilo?'' - upitala je ponovno
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:39 pm

Kawaii je gledala čas u stol, čas u Rain.
Više nije imala ni kapi krvi u licu.
Na kraju je samo slegnula ramenima i promrmljala: "Okej onda"
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:41 pm

bas kada je rain krenula prema stolu za kojim je sjedila Marina
Zaletila se u nekog decka.
Rain nije bas zeljela imati posla s drugima.
iako naprotiv decko i nije bio los.
Rain je pristupila stolu i polozila je ruku na njega.
" Marina kako se osjecas? da li me se bojis?" ~upitala je rain tiho
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:42 pm

-''Ima li razlog zašto mi nitko ne želi reći što se događalo?Jesam li što loše napravila?'' - upitala je Marina:Iako u početku nije željela gnjaviti saa je čvrsto odlučila saznati o čemu se radi.

-''I imam li te se razloga bojati?'' - upitala je Rain
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:45 pm

Rain je slegnula ramenima.
"Marina ako ti tvoje prijateljice nisu rekle do sada necu niti ja."~tiho joj je odgovorila Rain
Potom se okrenula i posla je prema izlazu na dvoriste
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 12:47 pm

-''Rain!'' - viknula je Marina za njom ali ona se nije ni okrenula.
-''Što se događa?'' - pitala je po stoti put.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 1:02 pm

"Marina...ummm...neka te ovo ne šokira previše...ovaj..." kawaii se spetljala."Hmmm...stvar je u tome da ti je Rain...izbrisala sjećanje."
[Vrh] Go down
Sponsored content





S v a l b a rd - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 5 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S v a l b a rd
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Anime RP-
Forum(o)Bir: