Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Yokai Akademija. Škola za čudovišta.

Go down 
+5
Nightwish.Girl
Dreamcatcher.
KarloFullStop
iiiNightmare
stream.
9 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimeuto srp 21, 2009 1:36 am

Ne mogu ustati - porucila mu je kratko
Bila bih ti zahvalna kada bi me iznio van.Ne želim vam kvariti trenutak,ali mislim da nisam u stanju koristiti nog. - rekla mu je.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimeuto srp 21, 2009 1:42 pm

Zero je poslusao Marinu te je otisao po nju.....
Primio ju je u ruke i odnio van.
Potom ju je posjeo na klupu :]
Marina je gledala u sva ta predivna lica.
" Ohhh ovo to je moj najstariji brat Kaname,mlađi brat ichiru i pa sad nezznam jel mi jos uvijek djevojka Rain"~ potom se nasmijao
Rain se također tiho nasmijala i namignula mu
" Uffffff cini mi se da Marini i nije drago sto vidi toliko pureblooda na jednom mjestu..."~ pomislio je
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimeuto srp 21, 2009 1:57 pm

Čim je Marina izašla ne zrak bila je bolje.Bolje rečeno,nije pitanju bio zrak nego ta kuća.Kuća ugroženih.Zbog njene zaštite nije mogla osjetiti Zeroa.Nije mogla znati što se događa.Sada je osjećala njihovu euforiju i radost.Osjećala je kako su sretni zbog ponovnog susreta.Bilo joj je drago,Neizmjerno drago.Ipak nije joj bilo svejedno.Sada je umjesto jednog pred njom stajalo četvero pureblooda.Četvero velikana.Nepobjedivih.Osjećala se tako krhko.Tako lomljivo.Gledala je u Ichira i Kenamea.Imali su iste ožiljke kao Zero.Ipak,bila je poluljudska.Nije si mogla pomoći.
-''Možemo li se maknuti odavde?'' - upitala ga je.Zaštita kuće još je uvijek imala utjecaj na nju.Zero tada opazi kako joj oči nisu potpuno zelene.Imale su nekakvu srebrnkastu boju koja se vraćala u Marininiu zelenu.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimeuto srp 21, 2009 3:25 pm

"Ah naravno!!! Ichiru i ja cemo te nositi...."~ zero je rekao Marini
ichiru je primjetio da s Marinom nesto ne valja
Ichiru:" Ako se ne varam zoves se Marina..ali zasto ti se krv uznemirila...imam i osjecaj da ti je tezina duga postala veca i iznimno teska...zasto nam ne kazes sto se događa..??"~ Ichiru je to rekao Marini sa tihim glasom
Rain: " u~u~m nije da nas se valjda bojis..pa Zero je najgori od svih nas.."~tiho se nasmijala
Zero: " Rain hvala na objasnjenju ..."~ poceo se smijati
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimeuto srp 21, 2009 3:29 pm

-''Pa nije mi svejedno ali nije samo u tome stvar.Nešto sam zaboravila.Možete me spustiti?'' - upitala je.
Spustili su je a ona je potrčala prema kući praćena njihovim pogledima.

-''Ja sada idem.Bit ću dobro.Želim da pazite na ozlijeđene.Nema nikakvih gluposti ili praćenja.Jasno?'' - rekla je s nekakvim autoritetom u glasu.
Zero se zagledao u nju.

Nisam mislila da ću to ikada reći ali ima stvari koje ne znaš. - poručila mu je Marina.

Zatim je pocrvenjela.Poprimila je ljutiti izraz.
Stisnula je oči.U kući se začuo tupi udar i grohotan smijeh.I Marina se zlobno osmijehnula.
Vratila se da je Ichiru i Zero nose.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimeuto srp 21, 2009 6:06 pm

Klea se probudila iz sna. Protrljavši oči pogledala je na sat i zaprepastila se koliko je prošlo vremena otkako je zaspala. „Ahhh, moram požuriti doma...“ Tupi zvuk je odjeknuo šumom. Polako se smrkavalo. „sad mi samo treba očitavanje bukvice kod kuće...“ namrštila se trčeći kroz razgranato grmlje. Pokušala se prisjetiti što je sanjala. U mislima su joj ostali samo prisjećanje nekakvog crvenog kruga i ruke koja ga pokušava smanjiti stiskom. „Kako glupo“ promrsila si je u bradu i nastavila trčati.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimesri srp 22, 2009 9:51 pm

Marina je siktala.Nervirao je Mike.Nerviralo je što je ovo četvero ovako čudno poglediaju.

Mike.Znaš da te mogu natjerati da učiniš što god poželi.Upozoravam te.Ne izazivaj me. - zaprijetila mu je u glavi.

zero je začuđano pogledao

-''Razvija teorije zašto sam stavila Khana.Teorije su mu većnim neprimjerene,u potpunosti natočne a da ne spominjem NASTRANE.'' -rekla je iznervirano.Ipak,nasmiješila se.Nije željela kvariti raspoloženje.SVi su bili tako sretni.A morala je priznati da neke Mikeove teorije i jesu prilično komične.

-''A gdje mi uopće idemo?'' - upitala ih je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimečet srp 23, 2009 2:11 am

Zero ju je tuzno pogledao
" marina bojim se da cu morati napustiti ovo mjesto ubrzo"~ pomislio je
" ohh idemo na jedno predivno mjesto...ocarat ces se...samo najbolji imaju tamo pristup"~rekao joj je Zero
Ichiru:"damo dopustite mi da vas ja i moj brat nosimo...."
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimečet srp 23, 2009 1:49 pm

Marina se namiješila.Bilo joj je preglupo da je oni nose.Zaboga,pa ima noge.Ipak im je dopustila.Imala je vremena za razmišljanje dok je oni nose.Bilo joj je žao rođendana.Dvoje ljudi koje je mislila pozvati.Amy i Zero.Amy je tko zna gdje a Zero odlazi.Bilo joj je i žao onih stotinjak pitanja koja su je kopkala.Bilo oj je drago što je ovdje s njima jer joj se onda nije pojavio novi zadatak.Čim se pojavi trebati će otići.Nije uopće gledala kuda je vode.Razmišljala je i o Khanu.Bilo joj je drago što ga je ostavila.Ljubomorna budala.
Tada se sjetila da je zero rekao da je vode na mjesto gdje idu najbolji.Zbunila se.Nije joj bilo jasno kakvog bi posla ona tamo imala.

-''Ako mi već nećeš reći gdje idemo bar mi reci jel to mjesto blizu.'' - obrazila se Marina Zerou
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimečet srp 23, 2009 1:59 pm

Zero se nasmjesio
" Marina to mjesto uopce nije ovdje vec u drugom mjestu,vremenu,i prostoru.
tamo ces imati vremena za ispitivanje mene i moje brace o cemu god zelis.
zelim ti dati poklon za rođendan, u kojem ces sama odluciti o tome zelis li promjeniti buducnost ili proslost.
omogucit cu ti da uđemo u mjesto bez vremena i prostora.proci cemo kroz Astralna vrata u kojima ces vidjeti svoju proslost i buducnost a pritom ces morati odluciti sto od toga zelis promjeniti"~ rekao joje Zero
Rain: "umm Marina...nadam se da sam pogodila ime"~ nasmjesila se
Rain:" um.. ti si poluvampir zar ne...zeljela sam te pitati zelis mi biti prijateljica.?"
Marina se zacudila sto je neki pureblood zapravo povucen i miran
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimečet srp 23, 2009 2:20 pm

Marina je buljila u nebo.Drugo mjesto,drugo vrijeme,nekakva čudna vrata, sadašnjost, budućnost, prošlost.Rain joj želi biti prijateljica.Začudila se kako je ta djevojka plaha.Nekako mirna.Pitala je želi li joj biti prijateljica.
-''Nnnaravno.'' - promucala je nekako.Rain se nasmiješila.Gledala je u tu djevojku u nevjerici.Svidjela joj se.

-''A što je s Amy?'' - upitala je Marina tužno
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 12:13 am

Rain: "ohh bas mi je drago...Nemoj se bojati necu ti nista"~ nasmjesila se
Rain:"Zero tko je A~Amy??"~pitala je sa slatkom ljubomornom facom
Zero ju je potapsao po glavi i poljubio joj celo
Zero:" Rain Amy je moja prijateljica"~ nasmijao se
Zero je pogledao jos jednom u njih sve i nasmijao se tako vedro kao nikada prije
Zero:"Marina Nezznam ni ja sto cemo s njom..ja ju lako mogu pronaci...znam osjet njezine krvi....a jednako tako ju i Rain i Ichiru i Kaname mogu pronaci...iako ja najbolje znam to od njih."~ rekao joj je Zero ozbilno
Rain se ulovila za Zeroov rukava i cvrsto mu stisnula ruku
" preslatka si rain"~ pomislio je Zero
Ichiru je cijelo vrijeme gledao marinu
Ichiru:ˇgosođice imete predivne oci ako smijem dodati..."
Zero i svi su ga pogledali I poceli su se smijati
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 12:42 am

Marina je porumenjela.To gospođice joj je bilo prekomično.A Ichiru je bio preslaak.Nije željela misliti o tome.Bilo joj je grozno što ih je sada četvero pred kojima ne može ništa sakriti.

-''Ovaj,hvala.'' - promucala je porumenjevši.Jooj kako je to mrzila.

-''I Zero vrait će se ona sama,ne brini.'' - rekla je i zagleda se u Ichirua.Zagonetno se nasmiješila.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 12:51 am

Ichiru joj je uzvratio osmjeh
Ichiru:"Zero otkako smo dosli ti jos niti jednom nisi poljubio rain.."~ nasmijao se podlo
Zero je pocrvenjeo kao paprika
"Ah Ichiru ti i tvoje pervezrne mastarije..hahahah"~ zero se nasmijao i poceo se zezati s Ichiruom
Rain se nasmijesila vedro
Kaname je cijelo vrijeme gledao zero i smijao se
" Tko bi rekao da se i mi mozemo nakon dugo vremena smijati"~Rekao je Kaname tiho
" Nii-san daj mi provjeri protok krvi i ocnjake"~ uzvikao je Zero na kaname-a
"Kaname-sama dobro se brinete o zerou"~ nasmijala se rain
Ichiru je i dalje gledao u Marinine oci
Posto je vjetar zapuhao Zvoncic koji je bio privezan za konac kojim si je Ichiru svezao majusan rep se poceo tresti i iz njega je izlazila tuzna melodija
" Oh OH Ichiru nije li to sonata~Pjesma iz tajnoga vrta~"~upitao je Zero
" tako je brate uistinu uzivam u njoj"~plaho se nasmijao ichiru gledajuci U Marinu
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 1:02 am

Marina je gledala u Ichirua.jos jedan perverzni um?Lijepo.Zapocela je nekakva melodija.Ocarala je Marinu.Osjetila je kako joj daje snagu.Misici su joj zacijeljeli.Zeljela je poletjeti.Zatim su oni opet poceli spominjati neke cudnme pojmove.Nekakva sonata iz nekog vrta.Ichiru je gledao u marinine oci a ona u njegobe.Zeljela je biti pureblood i znati sto on misli.

-"Kakva je to pjesma?" upitala je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 12:24 pm

oh Svi su pogledali u nju
" Nii-san da joj ja objasnim ili ce Kaname"~ Upitao je Ichiru Zeroa
Rain:"Mogu i ja,nije problem"~nasmjesila se
Rain je pogledala u Marinu
" Njihova majka Shizuka je bila uistinu miran vampir sve dok joj nisu rastrgali muza,zerovom oca a kasnije su i nju.
Ichiru I zero su jos bili prilicno maleni pa posto je kaname-sama najstariji od njih[razlika kojih 3 godine] preuzeo je brigu nad njima.
Zero je uvijek bio hladnokvrniji i oprezniji no ichiru,kaname je bio njezniji no Zero,no međutim najcjenjeniji je od svih bio Zero
Njihova majka je bila obozavala klasicnu muziku pa je svakome od svoje djece dala jednu sonatu koja je opisivala odnos nje i toga djeteta
Ichiru je dobio sonatu~Song from a secret garden
zero je dobio~The Second Waltz
Kaname-sama dobiva~Pachelbel Canon
meni iako joj nisam bila djete je poklonila sonatu~The Music Of The Night"~Polako joj je obnjasnjavala Rain
Rain: "svi uistinu obozavamo te sonate
ichiru sonatu cuva u zvoncicu kojeg mu je Shizuka-sama dala prije smrtiYokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 89
kaname u jednoj uvenuloj ružiYokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Output3
ja ju cuvam u svojoj Artemis ScytheYokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Scythe
Zero Cuva jednu sonatu u svojem pistolju bloody roze a drugu u jednoj od nausnica na uhuYokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Zero3
Sonata pocne svirati svaki put kada se nesto lijepo dogodi jednome od nas."~objasnila je Rain
" ako ta sonata nestane znaci da nam ju je netko oduzeo to znaci da cemo umrijeti,sonata je stit koji je na nas postavila Shizuka-sama"~Objasnjavala je Rain
Svi su gledali puzno u nebo dok je rain to objasnjavala Marini
Oh Marina pokazala bih ti jednu fotografiju.
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 780629-yuuki_cross_super
"ovu fotografiju mene je Shizuka-sama obozavala posto smo ona i ja puno vremena provodile zajedno na snijegu :ˇ]"~objasnjavala je rain
Ichiru i ostali su slusali sonatu koja je predivno odzvanjala iz ichiruoovomg zvoncica :]
Rain: " Oh Marina zanima li te jos nesto,samo pitaj"~nasmijala se rain


Zadnja promjena: iiiNightmare; pet srp 24, 2009 3:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 3:40 pm

-''Pa zašo trenutno svira Ichiruov zvončić?'' - upitala je Marina.Padalo joj je na pamet sam jedno rješenje.Samo jedno rješenje je željela.Ipak znala je da je to nemoguće.Ili možda nije?
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 3:59 pm

Ichiru se nasmijao
" Pa zato sto si mi ti prva prijateljica koja nije pureblood i nisi se bojala mene"~ plaho se nasmijao
Zero" Ichiru tvoja sonata je uistinu najnjeznija..nije li..??"~Zero je tiho rekao
Rain:" Marina nesto te muci nije li tako?? osjecam to..reci mi..molim te"~ prosaptala je Rain
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 11:21 pm

Marini je bilo drago da je sonata zbog nje.
-''A Rain razmišljam o tome što si rekla.O prošlosti i budućnosti.O tome kako ću saznati neke stvari koje me muče.Dosta toga mi se vrti po glavi.'' - rekla je.

-"Nesto mi nije jasno.Rekli ste da cu tamo moci kontrolirati proslost i buducnost.Sto ako se suprotstave misljenja?Ako jedna osoba zeli nesto promijeniri a druga osoba ne zeli?
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 11:38 pm

Rain se nasmjesila
Zero:"Marina tamo ti kontroliras nitko na to ne utjece dajemo ti sansu da sama nesto prmjenis nitko ti se nece suprotstaviti"~ nasmijao se zero
Rain: "Zero Zero zedna sam daj mi krvi"~ zamolila ga je s preslatkom facom
Zero:"Evo izvoli"~rekao joj je sa smjeskom
Potom je sjeo na pod a Rain je Zarila svoje ocnjake u njega.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimepet srp 24, 2009 11:52 pm

Marina se skamenila.

-"Zar tvoja krv nije otrov?" - upitala e u strahu za prijateljicu
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 12:29 am

Kaname ju je pogledao
ˇ"Zerovu krv smije piti samo rain,posto ce s njom provesti vjecnost,smo odabranica njegova srca smije piti njegovu krv."~ plaho je rekao Kaname
" iako I ja i ichiru smijemo posto smo mu braca,krvo smo povezani, iako zero ima najjacu krv"~rekao je Kaname
najednom se cula Rainina sonata
Rain je popila Zeroovu krv
" Zero hvala"~ oblizala je usnice
Zero se nasmijesio
Kaname je prisao marini i rekao joj
" Znate da inace ne bismo smjeli ometati takve intimne trenutke između Zeroa i rain,jednako kad biste vi I ichiru bili tako povezani ne bismo smjeli ometati,takva su pravila bontona vampira.ˇ"~Tiho joj je kaname sapnuo u uho
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 10:33 am

Marina se nasmiješila.Ona i Ichiru.
-''A Kename,kada pureblood ugrize nekoga nastane level E,što bi bilo da ti,Ichhiru ili Zero nekoga ugrizete?'' - upitala je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 2:04 pm

Kaname se nasmijao
Zero je grlio rain u međuvremenu
Zero:" ohh pa drugacije je,ja sam najjaci.Kada bi Nii-san[Kaname] ugrizao nekoga taj bi automatski postao level E jednako tako i za Ichiru-kuna,Međutim Kada ja ugrizem postanu također level E ali ako ispijem vise krvi no sto ima u tijelu oni postanu obican prah.
Popije li neka druga osoba moju krv a da nije pureblood umire posto je moja krv otrov."~ obasnijo joj je zero
Rain je dotrcala do Marine
Rain:"Marina-san Marina-san,imate predivne oci,ja bi takve a ne ove crvene grr"~rain joj je rekla odusevljeno
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 2:53 pm

Marina se nasmijesila.

-"A ovakve?" - upitala je i ukocila se.Tijelo joj je postalo hladno.Svi su ustuknuli od nje.Otvorila je svoje velike,ovaj put potpuno srebrne,oci.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 12 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yokai Akademija. Škola za čudovišta.
[Vrh] 
Stranica 12 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Eilean Donan škola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Fantasy RP-
Forum(o)Bir: