Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Yokai Akademija. Škola za čudovišta.

Go down 
+5
Nightwish.Girl
Dreamcatcher.
KarloFullStop
iiiNightmare
stream.
9 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimečet srp 09, 2009 6:48 pm

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. A_Castle_by_Genetrix205


Yokai Akademija je ista kao i svaka ostala akademija...osim toga što su svi studenti i učitelji, ravnatelji čudovišta! Čudovišta iz cijelog svijeta dolaze u ovu školu kako bi naučili živjeti sa ljudima koji kontroliraju svijet. Neki žele sretno živjeti s njima, a drugi ih pak žele pojesti za večeru. Dobrodošli u Yokai Akademiju: Školu za čudovišta!


Q: Kako početi igrati?
A: Kao prvo, na PM mi pošaljite podatke o liku, kao i njegovu sliku. Ako odlučim da je to u redu, postat ću post ovdje sa profilom vašeg lika koji je prihvaćen i spreman za igru. Kad se okupi dosta ljudi, počinjemo s igrom i vi glumite svog lika po njegovim osobinama, interesima i sl. Na vama ovisi kako će radnja napredovati.

Pravila:

Nema godmoddinga (kad postate jedan post za drugim i ne dozvolite si da propustite jedan, a kamoli više postova bez vašeg odgovora)
Romansa je dozvoljena, ali pod određenim okolnostima. Bez previše detalja!
Poštujte pravila!

Profil vašeg lika:

Vaš nick:
Ime i prezime vašeg lika:
Izgled: [tu postajte sliku]
Godine:
Spol:
Tip čudovišta:
Rasa:
Osobine:
Vještine: [predmeti i znanosti koje mu idu od ruke]

Primjer:

Vaš nick: stream.
Ime i prezime vašeg lika: Ken Kingston
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. 20060103_608_guys36
Spol: Muški
Godine: 17
Tip čudovišta/specijalne sposobnosti: Shapeshifter [mjenjač oblika]
Rasa: Čovjek

p.s. - profile vaših likova šaljite Little_fairy na PM sa subjectom "Yokai"!

kad se prikupi dovoljno igrača, postat ću prihvaćene profile likova i igra može početi.

* precrtani tekst = nije obavezno
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 8:47 pm

Prihvaćeni muški profili

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Blood_elf_by_ZivCG

Vaš nick: KarloFullStop
Ime i prezime vašeg lika: Jii Emmet Jenkins
Godine: 99
Spol: muškarac
Rasa: hibrid vilenjaka i čovjeka
Osobine: manipulacija elektricitetom
Vještine: poliglot (jezici)

Vaš nick:iiiNightmare
Ime i prezime vašeg lika:Zero Kiryu
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Shitajiki_vampire1
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. 0f48b7a69bcbb0_full
Godine:18
Spol:Muški
Tip čudovišta:pureblood vampire
Rasa:vampir
Osobine:povučen...misteriozan[lol]...oštrouman[lol]...
Vještine: [predmeti i znanosti koje mu idu od ruke]--> svi redom koliko ih god ima XD


Zadnja promjena: stream.; pet srp 10, 2009 9:02 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 9:00 pm

Prihvaćeni ženski profili

Vaš nick: stream.
Ime i prezime vašeg lika: Shitsuya Hyaguu
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Ninja-2
Godine: 13
Spol: ženski
Tip čudovišta i specijalne sposobnosti: vampir; opčinjavanje (hipnoza), čitanje misli
Rasa: čovjek
Osobine: Brza, okretna, zla, slatka, elegantna,

Vaš nick: Dreamcatcher.
Ime i prezime vašeg lika: Kooh Shimato
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. E9zq89
Godine: 14
Spol: Ženski
Tip čudovišta: Vampir
Rasa: Čovjek

Vaš nick: Midnight Naruto
Ime i prezime vašeg lika: Kim Tokashi
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. 2wmkisy
Godine:16
Spol: žensko
Tip čudovišta/specijalne sposobnosti: thought reading/opportunity to be in two different places
Rasa: vampir

Vaš nick:Trina_The_Frikuša
Ime i prezime vašeg lika:Lithia Spite.
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Lustbymalicebathory
Godine:16
Spol:žensko Very Happy
Tip čudovišta: Vampirica Very Happy
Rasa: Vampir...I guess o.O
Osobine:samozatajna,sarkastična,smiješna ^^
Vještine: zna čitati i pisati =D

Vaš nick: Amy
Ime i prezime vašeg lika: Amy Colins
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. 21835meinanime
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Wolf-1
Godine: 16
Spol: Zenski
Rasa: Vukodlak

Vaš nick:Little_fairy
Ime i prezime vašeg lika:Marina Kelly Louisa Lupin
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. GreenEyes
Godine: ubrzo će proslaviti stoti rođendan.Planira zabavu na Akademiji.
Spol: Ženski
Tip čudovišta: Može kontrolirati umove.Tjerati okolinu da radi što ona poželi.
Rasa:Poluvampir
Osobine:Jkao je društvena i osjetljiva.Uvijek ide drugima pomoći.Uvijek stavlja druge na prvo mijesto.Prijatelji joj pomažu da ojača karakter i da počne misliti na sebe.Pričljiva je i tvrdogalava.Često riskira da bi zaštitila prijatelje.
Vještine:Jako se dobro razumije u vrste i polutane.

Dodatak:Marina je znala da će ići na akademiju.Tata joj je rakao.Mama je umrla pri porodu.

Vaš nick:Shitsu
Ime i prezime vašeg lika: Shitsu Cross
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Zsvdvrth
Godine:16
Spol: zenski
Tip čudovišta: moze pomoc s ovim?
Rasa:vampir, ili vila. kako zelis


Vaš nick: Izzi
Ime i prezime vašeg lika: Cho Fisch
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. 10-35
Godine: 17
Spol: Žensko
Tip čudovišta: Vampir
Rasa: Čovjek
Osobine: Brzina, mogućnost čitanja misli.


Vaš nick: wampirchek
Ime i prezime vašeg lika: Klea Heierstolle
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Animevampire
Godine: 14
Spol: žensko
Tip čudovišta: vampir
Rasa: čovjek
Osobine:-Iako izgleda pothranjeno i slabo, ona je čisti izvod snage i brzine.
-Druželjubiva-u svom društvu.
-Iako mrzi biti vampir, lako gricne nekog kad joj ide na jetra.
-Poznata je kao odlična slikarica.
-Pametna Razz
-Veoma izdržljiva pri niskim temperaturama
Naj predmeti: biologija, kemija, zemljopis, povijest, tjelesni


Zadnja promjena: stream.; pon srp 13, 2009 10:29 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 9:28 pm

RP je odsada OTVOREN!
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 9:29 pm

Bila jednom djevojčica imenom Shitsuya. Oduvijek se osjećala drugačijom, što joj je dugo izazivalo probleme i sad je odjednom nakon nekoliko godina pozvana u tu školu za čudovišta... Kako joj je već ime? Yokai Akademija? Uglavnom, našla se na samom ulazu u školu prvog dana početka prvog polugodišta. Oko nje je bila cijela hrpa nepoznatih ljudi i osjetila se nekako...važnom. "Jesam li ovdje jedina nova ili ima još nekih učenika koji su prvi dan ovdje i danas počinju pohađati akademiju?" upitala je ljude oko sebe, glasno, kako bi osigurala činjenicu da su je svi čuli.
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 10:33 pm

Zero je cuo kako je netko dovuknuo" jesam jedina nova ili ima jos nekih ucenika koji su prvi dan ovdje i danas pocinju pohađati akadaemiju"
Okrenuo se i posao vidjeti tko je to doviknuo..pritom je ugledao djevojku...koja se izdvajala od drugih po tome sto je jedina bila sama..
Zero je posao do nje i rekao sarkasticno "vjerojatno nisi jedina koja je nova"..
Zero se nije mogao suzdrzati i nasmijao se...zero rece:"drago mi je ja sam Zero Kiryu..heh..tvoje ime bi bilo?"
[Vrh] Go down
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 10:39 pm

"Oh, Zero, drago mi je, ja sam Shitsuya", reče Shitsuya pružajući mu ruku.

"Dobar je...za večeru, mislim", pomisli Shitsuya.
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 10:46 pm

zero se nasmijao...
Zero reče: no onda Shitsuya dat ces mi svoje krvi poslije ne? zero se glasno nasmije
zero potapša Shitsuyu po ramenu..
zero: no sta ti bas nikoga nemas ovdje??!!...ako ne ja cu ti pomoci da se snađes.ali nemoj uvijek racunati na moju pomoc..imam i ja svojih briga" kaze zero sarkasticno
"hmmm mogla bi posluziti kao dobar izvor krvi na neko vrijeme" zero pomisli
[Vrh] Go down
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:02 pm

"Kakve krvi? Vampiri ne piju krv drugih vampira...koliko je meni to poznato..." sumnjičavo doda Shitsuya, ali bez imalo straha.

"Što se tiče ekipe, baš nikoga...danas sam stigla. Uostalom, kakvo je ovo mjesto?" upita radoznalo Shitsuya...
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:06 pm

zero se podsmjehne...
zero: jos puno ti toga moras nauciti...jesi li pureblood??..upita razodznalo zero...
Zero.uostalom upitala si kakvo je ovo mjesto?? e pa iskreno da ti kazem niti meni nije bas u potpunosti jasno kakvo je..zero se nasmije
zero:također znas da je to akademija za cudovista ne'' pa od toga pocni saznaj kakvih cudovista sve ima i naci ces prijatelje mislim ekipu...a ako i ne nades potrazi mene..
Zero ju potapsa po ramenu i glavi
[Vrh] Go down
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:10 pm

"Nemoj me stalno tapšati po glavi!" nervozno dobaci Shitsuya "Zaboravljaš da mogu imati preko 100 godina?"

"Pureblood? reče Shitsuya i na faci joj se primjeti očigledni oblik zbunjenosti.
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:15 pm

Zerose nasmije
zero: kako god zelis...mogu te zvati umjesto Shitsuya starica ili nesto takvo..zero se pocne smijati sarkasticno
Zero:ti neznas osnovnu podjelu vampira??? ako si i sama vampir to bi ti trebalo biti poznati
Zero se začudio
zero:Shitsuya *zero se zakaslje* htio sam reci starica*zero se glasno nasmije i svi ga pogledaju* probaj se sjetiti ako su ti roditelji govorili o podjeli vampira!! bilo bi bolje da se sjetis!! reče zero sarkasticno
[Vrh] Go down
KarloFullStop

KarloFullStop


Broj postova : 9
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Zagreb

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:21 pm

Dok su se ostali učenici upoznavali jedni s drugima, munja je najednom udarila u tlo. Na mjestu udara stvorio se mladić. Svi su ga doduše primjetili, jer kako nebi uz taj gromoglasan dolazak. On se samo nasmijao i rekao: Vozdra. Na prvi pogled, mnogima se činio samozatajan i čudan. Njegovo ime bilo je Jii Emmet Jenkins. Njegova majka bila je čovjek, a njegov otac blood elf, tako da je on hibrid te dvije rase.

Pošto mu je bilo glupo samo tako stajati, prišao je mladiću i djevojci koji su mu se činili kao u istoj situaciji kao i on - novi i bez poznanika. Pozdravio ih je, saznao da su vampiri i da se zovu Zero i Shitsuya.
[Vrh] Go down
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:28 pm

"Wow, ona munja je bila zakon!" čudila se Shitsuya i pritom zaboravila na svoj razgovor sa Zero-om.
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
KarloFullStop

KarloFullStop


Broj postova : 9
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Zagreb

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:31 pm

''Ah, morao sam nekako ostaviti dojam, nadam se da je upalilo'', odgovori Jii Shituyi.

''Shituya, imaš li ti kakav nadimak, kao Shit (smijeh) ili Shi?'' upita Jii Shituyu.
[Vrh] Go down
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:34 pm

"Bojim se da ne. Predstavlja li ti moje ime kakav problem? priupita Shitsuya sarkastično

"Zero, jesi li tu?" upita Shitsuya znatiželjno...
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:38 pm

Zero uzdahne
Zero: "uzivaj SHITsuya i ti Jii..idem ja..imam posla"
zero polako odlazi
Zero dovikne..." SHITsuya raspitaj se o podjeli vampira"
[Vrh] Go down
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:39 pm

"Zero, kam..." počne Shitsuya, no ubrzo si rukama poklopi usta i počne slijediti Zero-a
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:43 pm

Zero se zacudi o.O
Zero:"Shitsuya ako mi zelis biti frendica i ici samnom kud god idem i ja onda molim te ne pokrivaj usta ako zelis nesto reci vec reci izravno u facu " --rece zero sarkasticno
Zero dovikne sarkasticno " Jii usput da ti kazem..s vampirima nikada ne znas sto ce biti "
Zero se okrene i nastavi setati po skoli
[Vrh] Go down
KarloFullStop

KarloFullStop


Broj postova : 9
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Zagreb

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimepet srp 10, 2009 11:48 pm

TRČEĆI ZA NJIMA
Odgovori Jii Shitsuyi: ''Ma nije nikakav problem, osim što smo u mojim krajevima navikli na kraća imena.''

Upita ju: ''Bi li te smetalo ako bi te zvao Shi?''

I nakraju sa smješkom na licu dvosmisleno nadoda: ''Primjetio sam da ovdje ima podosta vampira. Nadam se da mi nećete svu krv popit.''
[Vrh] Go down
Dreamcatcher.

Dreamcatcher.


Broj postova : 19
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimesub srp 11, 2009 2:45 am

Kooh se odjedanput stvorila na njoj nepoznatom mjestu. Da li je ovo ono mjesto na koje joj je djed rekao da će doći? Nije znala.
Ona je bila neprihvaćena u svojem mjestu, uvijek drugačija od svih vampira.
Ugleda dva vampira i jednog... potpuno druge vrste. Neki mješanac?
Dotrči do njih i upita "Oprostite, možete mi reći gdje se nalazim? Djed mi je rekao da će me poslati na neko mjesto u koje ću se bolje uklopiti, ali nije rekao koje. Valjda je ovo to?"
[Vrh] Go down
stream.
Admin
stream.


Broj postova : 43
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimesub srp 11, 2009 11:57 am

"Oh, Yokai Akademija, dobrodošla. Ti si isto prva godina? Ja sam Shitsuya" reče Shitsuya i pruži ruku Kooh

"I, da, Jii, Shi bi bilo uredu" reče Shitsuya

"Zero, ali zbilja mislim da bi se trebali vratiti u školu...prvi sat bi trebao početi isti čas..." zabrinuto će Shitsuya

(Nakon nastave)

Shitsuya se vraćala kući i u mislima prevrtala imena novih prijatelja "Kooh, Zero, Jii..." govorila je u sebi "drago mi je što sam vas upoznala" Jedno sto metara od svoje kuće začuje krik. Shitsuya se uznemireno okrene, lijevo, desno, pogleda gore, pogleda dolje. Nije bilo nikoga. "Ima li koga?" vikne Shitsuya
[Vrh] Go down
https://croatiaroleplay.forumcroatian.com
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimesub srp 11, 2009 12:08 pm

Pošto je nastava završila svi su polako odlazi no međutim Zero je zelio ostati jos malo
kako bi bolje upoznao teren na kojem ce boraviti.
Zero je u mislima vrtio imena i lica svojih novih prijatelja"moram vas bolje upoznati..za sada vam jos nikako ne mogu vjerovati"~uzdahnuo je
"No izgleda da sam zapeo ovje na ovom cudnom mjestu kao i vi ahh sta se moze"~rece Zero te se okrene i odlazi doma
Na putu do svoje kuce jos uvijek je razmisljao o tome kakvih cudovista ima i o tome kako Shitsuya nije znala glavnu podjelu vampira
U tom trenu it misli ga trgne nekakav Zvuk " nesto se dogodilo"~pomisli Zero
" ah ne tice me se"~rece zero u sebi
potom se okrene i nastavi hodati prema svome domu; iako je znao da ga nitko doma ne ceka
[Vrh] Go down
KarloFullStop

KarloFullStop


Broj postova : 9
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Zagreb

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimesub srp 11, 2009 1:25 pm

Nakon što je završila nastava, Jii je odlučio još se malo motati po školi da vidi situaciju. Nakon što je obišao cijelo prizemlje, uputio se prema parku unutar škole. Kad je došao, vidio je nekog čovjeka ili šta već, kako uzima energiju iz jedne cure. Jii je povikao što je prepalo to biće koje se materijaliziralo u nešto poput vjetra. Jii je krenuo za tim bićem, lovio ga je i u jednom trenutku odlučio stvoriti jako električno polje oko tog bića. To biće se toliko prepalo da je proizvelo takav zvuk kao što ga prozivodi 100 duša u paklu u agoniji. Cijela akademija i područje oko nje je čulo taj zvuk. To biće se pretvorilo u srebrnkasti prah.

Nakon što je dao izjavu profesorima, da je on samo htio spasiti onu djevojku i uhvatiti počiniteljia, i što je to ona djevojka potvrdila, Jii je otišao kući gdje je namjeravao čitati, no umor ga je svladao, što od uzbuđenja, a što od napora, i pao je u san.
[Vrh] Go down
Nightwish.Girl

Nightwish.Girl


Broj postova : 49
Join date : 09.07.2009
Lokacija : playing with madness

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitimesub srp 11, 2009 2:53 pm

Kim se još uvijek osjećala sasvim čudno. Prvi dan na Akademiji čudovišta i već joj se desilo nešto loše. Još se uvijek nije mogla sjetiti što se točno zbilo. U glavi su joj se vrtjele slike strašnog bića. Pokušala je malo posložiti slike.
Ali uzalud. To biće je iscrpilo previše energije iz njenog, sad, slabašnog tijela.
''Prvi dan, a meni se već nešto strašno desilo, ahh, stvarno nemam sreće.''
Pomisli ona.
''Da sam barem upoznala nekog učenika prve godine.''
Promrsi sama sebi u facu. Odlučila je da će pokušati stupiti u kontakt s muškarcem koji joj je spasio život.
Na prvi pogled nije baš shvatila kojoj od vrsta on pripada. Nije mu znala niti ime, niti koliko je star. Žeđ joj je postala jača morala je naći način da ju sada malo primiri. Legla je na krevet i razmišljala. Utonula je u san.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yokai Akademija. Škola za čudovišta. Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yokai Akademija. Škola za čudovišta.
[Vrh] 
Stranica 1 / 19.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Eilean Donan škola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Fantasy RP-
Forum(o)Bir: