Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Yokai Akademija. Škola za čudovišta.

Go down 
+5
Nightwish.Girl
Dreamcatcher.
KarloFullStop
iiiNightmare
stream.
9 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 7:09 pm

Marini je ta djevojka bila naobična.Cijelo vrijeme se željela maknuti od njih.Kao da ne želi društvo.Skriva li nešto?Zero bi znao da je to tako.
U svakom slučaju ne mislim da je to dobra ideja. - promislila je Marina u sebi.
Tada je osjetila Khana.Osjećala je da se nešto događa.Nešto loše.Znala je da je nešto loše.
Mi imamo svoj način komunikacije.Našto se događa.Moram ići.Na prati me.Khan te jedino vidio kada si polomio sve po kućama.MOžda ga tvoje pojava uznemiri.Radije se pobrini za nju - poručila je Marina Zerou u glavi i potrčala prema kući.Nije znala je li Cho otišla sama ili je Zero s njom.
Ušla je u kuću.
Našla je Khana kako sjedi u blagovaonici.Držao je pismo u rukama.Bio je uznemiren.Pružio joj je pismo.Bio je naslovljeno na "Ugrožene".Bilo je od Amy.Marina ga je na brzinu pogledala.

-''Zanali smo da će se ovo dogoditi.'' - rekla je s uzdahom sjedajući Khanu u krilo.On je pomilovao po kosi.
Otišla je do mobitela i napisala Amy poruku.

Amy.Našli smo tvoje pismo.Ne želim te zvati ni ometati.Kada budeš imala snage javiti ćeš se.Mi smo svi OK.U potpunosti te razumijem.Trebaš vijeme za razmišljanje i ja to poštujem.Volim te puno i brzo nam se vrati.

Nije znala bili se potpisala.Bilo joj je preformalno.Ipak joj je Amy bila prijateljica.I imala je njen broj.Sve i da ga nije imala znala bi tko je ovu poruku poslao.

Marina je odložila mobitel,uzdahnula i vratila se u Khanovo krilo.


Zadnja promjena: Little_fairy; pet srp 17, 2009 7:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Izzi

Izzi


Broj postova : 28
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Lokacija : under ground searching for falling stars

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 7:44 pm

Cho je stajala na kiši.
"Nemogu više ovako.." - pomislila je. "Ne želim biti vampir! Ne želim biti ta glupa krvopija!!!" - zavriskala je. U dubini duše znala je da joj je glas poput grmljavine. Znala je da je munja udarila u drvo iza nje. Znala je da mora bježati, ali nije. Znala je što slijedi. Grmljavina se povukla i tmurni oblaci su nestali. Cho se okrenula ispružila ruku i drvu kao da ništa nije bilo.
Cho je nastavila hodati.
"Da se barem mogu vratiti.." - pomislila je.
Glavom su joj se motale raznorazne misli. Htjela ih se rješiti. Nije. Nije ih mogla kontrolirati.
[Vrh] Go down
Nightwish.Girl

Nightwish.Girl


Broj postova : 49
Join date : 09.07.2009
Lokacija : playing with madness

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 8:27 pm

'' kiša. volim kišu. '' - ponavaljala je u sebi Kim.
'' nee. opet osjećam njenu prisutnost. šta bi ona tu radila? to nije mjesto za nju '' - pomislila je.
ugledala je opet tu istu djevojku. ovaj joj se usudila priči. '' mogu ja to. '' - mrmljala je.
stigla je do djevojke i pogledala je sumnjivim pogledom.
'' bok. ja sam Kim. '' - pružila joj je ruku.
[Vrh] Go down
Izzi

Izzi


Broj postova : 28
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Lokacija : under ground searching for falling stars

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 8:32 pm

Cho je stajala i gledala u djevojku. Nemoguće.
"Kim? Ja sam Cho." - rekla je i dalje gledala u djevojku.
"To je ona. To je ona!" - pomislila je Cho.
"Ona je vampir? Ili nešto drugo? Ona je čudovište kao i ja?" - rekla je Cho, ali ovaj puta nije uspjela zadržati misli unutar sebe.
[Vrh] Go down
Nightwish.Girl

Nightwish.Girl


Broj postova : 49
Join date : 09.07.2009
Lokacija : playing with madness

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 8:39 pm

'' da, ja sam čudovište. krvopija '' - tiho je progovorila. tek je sad shvatila da joj se djevojka predstavila. ime joj je Cho.
'' da, to je ona '' - s veseljem je pomislila.

'' Cho Fisch? '' - upitala je.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 8:58 pm

Marina je i dalje sjedala u Khanovom krilu.Bilo joj je žao.Iako je Khan predvidio da će se ovo dogoditi i koliko god se pripremala opet joj je bilo teško što je Amy otišla.
-''Marina?'' - oslovio je Khan
-''Da?'' - podigla je glavu s njegovog ramena
-''Sjećaš se one Klee?One koju si čuvala dok je bila novorođena.One koja ti je zadala onaj ožiljak?'' - upitao je.
-''Da.'' - ogvratila mu je -''A zašto?''
-''Upala je na akademiju.Danas joj je prvi dan.'' - rekao je
-''Klea?'' - Upitala je Marina veselo.Svidjela joj se ta djevojka.Iako je mrzila biti vapir bila je izuzetno dobra osoba.
-''Da.Pozvao sam je da dođe k nama.'' - rekao je.
Baš u taj trenutak,kao da je dogovoreno točno vijeme,začulo se kucanje na vratima.
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 9:27 pm

Moj zadnji post

Amy je vidjela Marininu poruku.
-"Da zicer.. hah.. Volimo te. Vjerojatno je govorila samo u svoje, Khanovo i Mikovo ime. Ali nije govorila u ime osobe koja mi znaci nesto. Marina i Zero."- osmjehnula se na spomen te dvije osobe.
Dvije osobe koje voli iz dubine duse.
Sjela je na krevet i pocela slusati neke tuzne pjesme na mp4-u.
Bilo je zagusljivo u sobi. Otvorila je vrata prozora. Dosla je do kreveta, i pocela iznova i iznova citati Marininu poruku. Tek kad ju je zapamtila izvukla je karticu iz mobitela i mobitel bacila kroz prozor.
-"Ne vise."- rekla je sebi. -"Ne vise."
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 11:37 pm

Marina se odjednom ukočila.Miria nije pripadao Klei.Iako ga je zdanji put jako davno osjetila još ga se savršeno sjećala.To je bio Zero.
Rekla sam mu da ne dolazi. - promislila je Marina.Zatim se sjetila da ga je na neki način sama pozvala.Rekla mu je da ima hrpu pitanja za njega i da bi htjela odgovore.
Zero je počeo jače kucati.Marina mu je odmah otvorila vrata.Nije željela da Khanov drugi dojam o Zerou bude isti kao prvi.
Stajali su tako par sekundi.Ona je gledala u Zeroa a on je gledao u nju.Khan je gledao u njih dvoje.
Čekaj minut.Molim te - promislila je Marina

-''Khan,što ti je?'' - upitala ga je u sebi.
-''Kako što mi je?Dobro se sjećam što je zadnji put bilo.Nikada te nisam vidio tako slomljenu.Ne želim da ti to napravi ponovno.'' - zarežao je Khanov glas u Marininoj glavi.
-''Pa onda ga lijepo zamoli da se to ne ponovi.'' - rekla je Marina.
-''Da ga lijepo zamolim?'' - podsmjehnuo se Zero.
-''Da.Baš to.Reci nešto tipa : ''Zero.Molim te nemoj više rasplakati Marinu ili joj učiniti što nažao.'' Budi pristojan i ne izazivaj ga.'' - rekla je Marina u Khanovoj glavi.
-''Ostavljam vas.Zero ja sam vani.Kada završite javi se.Khan kada se pojavi Klea javi mi.Budite pristojni.Obojica.'' -rekla je Marina,ovaj put naglas,izlazeći iz kuće.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimepet srp 17, 2009 11:50 pm

" Marina tog tipa organski ne podnosim....Sto ce ti takav...zasto se ne rijesis takvih beskorisnih ljudi...usput raspitao sam se jos malo o tvojoj proslosti..ima tu jos puno stvari..ali me se ne ticu pa sam ubio tipa koji mi je donio te podatke....usput zasto Amy nije tu...nedostaje mi druzenje s vama dvjema...usput ona djevojka Cho cudna je...veoma cudna..otkrit cu sto se desava..psihicki cu ju izmučiti..."~na riječ imučiti zeroov znak na vratu je zasvjetlio...
" Marina sto cmo za rođendan Amy je otisla bas bezobrzirno...usput daj mi sliku tipa koji ti se sviđa...da ti nesto pokazem...
i da nikad mi nisi pricala o sebi..uvijek si bila zokupljena samnom..jooj da i kako da vam popravim nered koji sam prosliput uzrocio???"~ zapitao je zero
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 12:08 am

-''Gle Zero,Khan pazi ne men.OK malo previše pazi na mene.Ona noć mu se zarezala u pamćenje.To je bio prvi put da sam pred njim proplakala.'' - rekla je Mairna braneći Khana.
-''Moj život je bio dosadan.Uvijek isto.Trči pomoći ovome,trči pomoći onome.'' - rekl je Marina
-''A Amy će se vratiti.U to možeš biti siguran.'' - rekla je Marina.
-''Našla sam ovo.'' -rekla je Marina vadeći nešto iz džepa.
-''Jedina mamina fotografija.Ukrala sam je tati jednom davno.'' - rekla je i pružila mu fotografiju.
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Charlize-theron1
_''A imaš li živaca za hrpu pitanja?'' - upitala ga je sa smješkom.Umirala je od znatiželje.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 2:56 am

Zero je buljio u fotografiju
" Marina ona je prekrasna..moja majka je nista u usporedbi s ovim..predivna je...ima predivne oci....imas srece sto ti je majka bila takva"~ zero se zabuljio u sliku
" ohh da naravno da imam ...pucaj...ispituj tu sam da it kazem "~ Rekao je Zero sa smjeskom
[Vrh] Go down
Izzi

Izzi


Broj postova : 28
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Lokacija : under ground searching for falling stars

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 9:36 am

Cho je pogledala u Kimine oči.
"Ona..ona me se sjeća" - pomisao na najbolju prijateljicu iz djetinjstva izmamilo je osmjeh na Choino lice.
"Da, Cho Fisch." - Cho je shvatila da i Kim već sve kuži.
Zagrlila ju je najjače što je mogla. Suzdržala se da ne pusti suzu.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 1:55 pm

Klea je stajala pred vratima. Čekala je odgovor iz kuće. Možda je nisu čuli? Pokucala je još jednom, jače. Zašto ju je Khan zvao? Tako se zove, zar ne, Khan? Gotovo ga i ne poznaje. Sreli su se na Akademiji kad ju je sarkastično pitao je li vampirica. Namrštila se jer mrzi kad ju netko procjenjuje po izgledu. Da, vampirica je, pa što? To ne mora značiti da je loša osoba. Na njeno iznenađenje, toplo se nasmiješio i u isti tren ozbiljan izraz mu je poletio preko lica...

Pokucala je još jednom i začula škripaj vrata. Samo se nadam da me netko neće koknuti, razmišljala je i nervozno se smijala u isto vrijeme.
...
Neće, zar ne?!
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 1:58 pm

Zero je cekao marinu da ga ispita sto ju zanima...
" Marina cudno je da si toliko radoznala iako nemam nista protiv....postavi pitanja do mile volje..."~ zero se nasmjesio
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 6:47 pm

-''Marina.Stigla je Klea.'' -prošatpao je Khan Marino u glavi.
-''Zavlači je.neka uđe u kuću.Pitaj ke kako je,reci da ću brzo doći,objasni tko si.Evo me brzo.Ona prezire biti vampir ali je kad j upoznaš jako dobra osoba.'' - odvratila mu je Marina.
-''Opet moram ići.'' -rekla je Zerou.
-''Daj mi na brzinu nešto objasni.Kako vi znate koji je vampr na kojm ''levelu''?PO mirisu?I kako se oni uopće dijele?Kako nastaje pojedina skupina.Kako to jedni imaju jedne navike a drugi druge?Kako je uopće nastala ta podjela?'' - istresla je Marina smao par pitanja koja su je zanimala.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 7:08 pm

Ući ću pa što bude, razmišljala je Klea i ušla u kuću.
"Halo? Ima li koga?" ogledavala se po prostoriji i primijetila neke vampire na kauču...
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 9:27 pm

zero je pazljivo gledao marinu i dogovarao joj
Pitas kako znamo za level to shvatis po ponasanju..izgledu..auri....mirisu krvi...i po ocnjacima.
Podjela na levele je po tome na koji nacin se hranis..iz kakve obitelji potjeces..te prema ocnjacima i ugrizima na vratu..te toku krvi...
Podjelu su napravili pureblood-i jedan od njih je bio i moj djed....
radili su ju kako bi odvojili Zle vampire od dobrih i plemenitih..racunajuci na proklete....
podjela se napravila kako bi se mogli vise fokusirati na razvijanje energije nas pureblooda i plemicaf noble vampira] i beskorisne tj level E i bivse ljude[ ex human vampire] su zapostavili i odbacili od drustva
najvise se treniraju prokleti purebloodi i samo pureblood-i,ali najgore je sto proklete pureblood-e vise postuju od svih..nekako ne sviđami se da mi se klanjaju i ispricavaju.."~ objasnio joj je zero
" usput osjecam da je jos neki vampir u blizini jesi sigurna da ces biti u redu??? I ako imas jos pitanja reci..
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 10:11 pm

-''To je Klea.'' -rekla je Marina i gotovo automatski prešla rukom preko svoje nadalktice.
Zeru to niej promaknula.
-''Jedna vampirica iz moje prošlosti.Danas je upala na akadmiju.Idem se sada naći s njom.Imam još desetak pitanja.kada završim se Kleom javit ću ti.'' - rekla je Marina i krenual prema kući.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 10:15 pm

Zero je pogledao prema MArini
" ok samo ti pitaj....
pokazat ces mi taj lakat iako vec predpostavljam sto se dogodilo...i zelim ju vidjeti da vidim koji level vampira se nalazi kraj moje prijateljice i nositeljice moga zivota...nemogu dopustiti da ti se nista dogodi..marina ne zaboravi sojecam sve sto se desava oko mene...ˇ"~ Zero je pogledao marinu sa smjeskom
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 11:26 pm

_''Okej.Ja ću nakon Klee odspavati nekih 15 minuta.Treba mi malo sna.'' -rekla je odlazeći.
Ušla je u kuću.
Tamo je čekala Klea.

-''Ejj.'' - pozdravila je Marina sa smješkom.Nije se nimalo promijenila.Iako se nije ni mogla fizički promijeniti Marina je osjećala da je pokraj nje dobra stara Klea.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimesub srp 18, 2009 11:59 pm

Zero je ostao stajati vani i cekao je marinu
" Nemogute te ostaviti s ostalim vampirima ako nezznam kakvi su...zapravo....instinkt..."~ zero je tiho prosaptao
Potom je nanjusio krv toga vampira......
" Nije pureblood...niti prokleti pureblood ili je noble ili je ex human..."~ pomisli Zero
" Marina dovedi ju da ju nesto pitam"~ zero je psihicki poslao poruku marini
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimened srp 19, 2009 12:38 am

-"Mislum da to i nije bas neka ideja." - odvratila mu je Marina u glavi -"Klea ne voli biti vampir.Zapravo,prezire to.Nije bas pricljiva,osim kada je u drustvu prijatelja a ti si joj neznanac.Kopaj joj malo po glavi ili meni reci pitanje koje bi joj postavio.Lako cu to izvuci iz nje."
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimened srp 19, 2009 1:22 am

" Marina pitaj ju koja je ona vrsta vampira??? ali po tome sto ne voli biti vampir moguce je da je ex human ili cak napola level E...cuvaj se....ispitaj ju također otkad je ona vampir..."~ zero je odvratio marini
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimened srp 19, 2009 1:57 am

-"Ne zna ti ona za podjelu.Budi siguran u to.Ne zeli znati nista osim onoga sto joj je neophodno.Ja sam uz nju sigurna.Ja sam provodila s njom svo vrijeme dok je bila novprodena.Imam imunitet na nju.Bolje receno ona ima imunitet na mene.Koliko god bila zedna mene nece napasti.Objasnit cu ti sve kasnije.I da je level E mene nebi napala.Sigurna sam da nije.Ne odgovara nimalo opisu koji si mi dao.Kada sam desetak godina kasnije obuzdavala njenog brata nije uopce bila cesto u lovu.Ako ti to sve nije dovoljno,pogledaj koliko me mojih zastitnika okruzuje.Bit cu OK.I nije ni cudno sto je ne mozes odrediti.Jedino je cudno sto si uopce probio zastitu kuce." - objasnila mu je Marina u glavi.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitimened srp 19, 2009 11:39 am

„Hej!“ uzvratila je Klea pomalo nervozno. Pokušala se nasmiješiti, ali je ostala zaleđena.
Odbila je kad ju je Marina pozvala da uđe unutra. Ogledala se po kući, ali samo s praga. Na kraju si je zbunjeno počešala zatiljak. To nije ta kuća, razmišljala je. Marini je samo odmahnula glavom: „Mah... Ne, to nije to. Valjda sam upala u pogrešnu kuću... Ne znam...“ okrenula se kako bi otišla, ali Marina ju je zaustavila...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 10 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yokai Akademija. Škola za čudovišta.
[Vrh] 
Stranica 10 / 19.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Eilean Donan škola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Fantasy RP-
Forum(o)Bir: