Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 S v a l b a rd

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:31 am

Rain je buljila u njega.
" Dakle ravnateljice zelite da se suocim s vodom?"~pomislila je Rain
Rain je bila spretna i uvjezbana.
Tamnooki decko se nije niti snasao a njegov kip je vec pio u komadicima.
" pffffff na ovakvim protivnicima se necu uvjezbat"~promrmljala je
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:34 am

Marina je zadivljno gledala u Rain.Odmah se vidjelo da ona ima iskustva.Bila bi dobar protivnik,još bolji suborac.
Jadan dečko,Nije ni trepuno a već od njegovog kipa nije ostala ni mrvica.
Marina je primjetila na Nicoolas također zadivljeno gleda u RAin.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:37 am

" pffffffffffffffff zli jos tko isto ovako zavrsiti"~pomislala je rain
Rain je vidjela Marinu u gomili.
Rain nije bila druzeljubiva ali posto ju je vec spasila valjda bi bilo ok biti kraj nje.
Rain joj je prisla i pruzila joj je ruku
" Rain Sorrow Loveless,zovi me obicno rain ili Storm,dman mrzim taj nadimak"~rekla je rain
Marina se nasmijala na raininu facu kad je rekla Storm.
Rain je prezirala taj nadimak.
Rain ju je pogledala.
" Imas sto protiv elektriciteta u svojoj blizini?"~upitala ju je rain sablasnim glasom
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:46 am

-''Nemam,zapravo prilično je impresivan.zadivljena sam.'' -rekla je Marina
-''Kako si ti već tako vješta?Jesi već negdje prije vježbala?'' - upitala je Marina
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:51 am

Rain ju je pogledala.
"Pa od kad znam za sebe vjezbat,nista drugo niti ne readim nego samo vjezbam."~odogovirla je sablasno Rain
Marini se kao i drugima nije sviđao taj sablasan ton u glasu,ipak svatko bi se najezio i smrzo kad cuju da im osoba pricao kao duh ili mrtvac.


Zadnja promjena: iiiNightmare; sri kol 05, 2009 12:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 10:16 am

Amy je vjezbala s nekom slabom curom koja kontrolira vatru.
Nije rekla niti rijeci za vrijeme borbe.
Zaledila je kip i smrvila ga u velike zaledene komade.
Cura se nije niti priblizila Amynom kipu.
-"To je bilo lagano..."- rekla je Amy.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:10 pm

"Divno. Nadem Marinu sekundicu prije no što je postala čili na ražnjiću zlobnog Marcusa., a nitko mi ni ne zahvali. Mah. U redu. Znala sam da je odlakazak u ovu školu glupa ideja..."
Provirila je u dvoranu za borbe i primijetila Amy kako je završila s lakom vatricom. Ravnateljca se pojavila u dvorani i pogledala u nju, a Kawaii je brzo zbrisala van prije no što ju je uspjela nagovoriti na paradiranje pred drugima. U redu, onda idem. Spakirat ću se oti... Spazila je šušanj koji je dopirao s livade. Ali, prije toga idem pogledati što se događa tamo vani...
Izašla je na svježi zrak i na ledeni vjetar i zagrnula se plavom jaknom. šuljala se kroz livadu i grmlje koje joj je zapinjalo za kosu. Crveni plamičak zatitrao je iza jednog stabla. Polako se približila i primjetila pokvarenjaka kako spava. Uputila se prema školi, trčeći. Sustigla je Amy kako izlazi iz škole. "Amy, dođi, moram ti nešto pokazati...Idemo i po Marinu..."
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:17 pm

-"Okej."
-"Di gori?"- upitala je.
Kawaii je povukla Amy za ruku i potrcala prema vratima.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:21 pm

Rain je za to vrijeme stajala pokraj Marine.
Promatrala ju je veoma polako i pazljivo.
Rain:" Dakle ti si ta koja kontrolira vatru,poznejes jos nekoga takvog?"
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 12:27 pm

"Marina, gdje si?" vikala je Kawaii po hodnicima, no nabasala je samo na ravnateljicu. Kawaii i Amy su hladnokrvno prošle pokraj nje, no njoj nije promaklo lice učenice koja nije prisustvovala satu. -Gospođice! Je li istina da niste bile na vježbi u dvorani?
Kawaii nije ništa rekla već nastavila trčati s Amy, pretražujući hodnike za Marinom.
Napokon su je našle s rain, a Kawaii joj je umjesto osmijeha samo rekla: -Marina, dođi. Mislim da je trebaš nešto vidjeti..."
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:02 pm

-"Isuse Kawaii. Moja ruka."- rekla je i nasmjesila se.
-"Oh sorry."- rekla je Kawaii.
-"Zamalo sam dosla u napast da ti zaledim ruku."- zvonko se nasmjesila.
-"Znam ja da ti to nebi ucinila. Al dobro to nije sad vazno. Idemo brzo."- rekla je.
-"Bok Rain."- promrmljala je Amy.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:09 pm

Rain ju je pogledala I tiho joj odgovorila" Bok"
Rain nije izrazito voljela dolazi u kontakt s ostalima.
Smatrala je da elektiricitet nema veze s drugima.
Rain je po izrazu na kawaiinom licu mogla primjetiti da nesto ne valja.
" Hmmm sto se događa,sumnjive su"~pomislila je rain
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:14 pm

"Marina, dođi. Rain, mžeš i ti s nama. Na dvorištu je Markusov vojnik. Opet. Spava. Moramo ga dokrajčiti ovaj put. Upriti sve zajedno. Ja ga polijemvodom, Amy zaledi, Marina malo speče, a ti ga, Rain, naposlijetku ubiješ. Slažete li se?"
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:18 pm

Rain je sutila na to.
" Dakle i vi smatrate da je elektricitet određen za ubijanje drugih.
Mislite da je strujom najlakse ubiti nekoga.?
Zasto nebismo drugacije? zasto ga jedna od vas ne ubije? Nije da se bojite valjda? za to nas i uce trenutno.
Pa sta ste ocekivale da cete jednoga dana u ratu ljude samo ozljediti? Koja svrha je ove vjezbe ako se bojite ubiti onoga koga mrzite?"~zapitala ih je Rain tihim slabim glasom
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:22 pm

"Pa, u redu. Ali ti nam se činiš najjača od svih nas...
Naposliejtku, kasnije će ih doći i više... Tada čak ni nas četvero neće biti dovoljno da ih ubije..."
Kawaii se okrenula prema ostalima. "Jeste li čuli ravnateljicu. U kabinetu? Rekla je kako Markus neće ništa učiniti. Kako nema namjeru. Šo to znači? Da ga se boji?"
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:26 pm

rain je pogledala u Kawaii.
" Dobro pomoci cu vam,ali nisam najjaca,da i vi toliko vjezbate bile biste jednake kao i ja.usput to sto se tice ravnateljice,....."~zasutila je Rain
" Nije da ga se boji,to nije. da ga se boji pojacala bi strazu nad skolom. Kako ona zna da on ne namjerava napasti skolu.
Nije li vam to malo cudno?! Iskreno po ovome dobivam dojam da ravateljica ima nekakve vezez s pojavom ovih vojnika I Markusom.
Zasto bi vojnici ovako lako ulazi i dolazili do nase skole."~objasnila im je rain sablasnim glasom.
Potom se okrenula prema Marini.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:29 pm

"Da, a to što nas ''podučava'' možda je samo zamka. Možda želi samo ostaviti utisak zaštitnice. A onda..." napravila je pokret rukama koji prilično uvjerljivo predočava lomljenje.
"Sad nije trenutak za šalu." tiho je promrmljala Rain.
"Možda bismo mogli sakupiti vojsku. Znate, kao u Harry Potteru..." nasmiješila se Kawaii.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:33 pm

Rain se pokusala nasmijati ali nije znala kako.
" To sto si spomenula za to poducavanje i vjezbanje. Nije da zeli ostaviti dojam zastitnice to nije sigurno..."~potiho je rekla rain
Stavila je ruku u polozaj za razmisljanje...
Potom je prekrizila ruke preko poprsja.
" definitvno je ovo...vjezbamo i one zapusuju,jeli tako? naravno da da.Dale su nam
da se suocimo jedni s drugima da shvati i dobro promotri nasu vjestinu,uvjezbanost,spremnost,da vidi nase moci i dobro pocne prijavljivati markusu kakve ucenike ima.
Tako da on zna s kakvom moci raspolaze.
Poslije nas je vjerojatno zeljela uvjeriti da je on dobar i da idemo na njegovu stranu."~objasnila im je Rain u jednom dahu
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:37 pm

"Hmmm, moguće. Ali ipak. Znači li to da moramo ubiti i profu? Wow, to će biti ostvarenje svih snova..."nacerila se Kawii. "Dobro, ne gubimo vrijeme, trebamo uništiti onog prdavca. Ako se još nije probudio..."
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:40 pm

Ovoga puta se rain slozila s Kawaii.
" Umm htjela sam te pitati gdje je on tocno nemoramo ici do njega ja ga mogu i s ove udaljenosti ubiti."~promrljala je rain
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:41 pm

"Hmmm tamo iza onog hrasta. Sigurna sam da je tamo jer je to jedino drvo na školskoj livadi..." pokazala je kroz prozor Kawaii.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 1:54 pm

Rain se zagledala kroz prozor.
" Pa dakle da i tebe ubijemo."~pomislila je rain
najednom je nesto presjeklo drvo nekolicinu puta
nakon samo par sekundi drvo se srusilo i raspalo na komadice.
Svi su se doslovno sledili.
Rain je primjetila da je vojnik budan.
"brzo djelovanje"~pomislila je
U tome trenu nesto je samo proslo kroz vojnika.
Vidjelo se da su se u njega zabile malene iglice elektriciteta.
Iglice su ga doslovno izbusile.
" Dobro ima jos tko da ga ubijem"~rekla je tiho rain
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 3:06 pm

-''NE!!'' - viknuo je Mike ali Rain ga je već ubila.
-''Rain preklinjam te,idući put ga nemoj ubiti.'' - rekao je James.
-''Zašto?'' - upitala je Rain hlado.
-''Zato što nam treba jedan na životu.Samo na par minuta.'' - rekla je Marina
-''I ja jednoga želim ubiti vlasitim rukama.'' -rekao je Mike hladno
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 3:15 pm

-"Hej.. I ja zelim zaledit ljude."- nasmjesila se.
-"Nije li to zanimljivo?"- upitala je Amy
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitimesri kol 05, 2009 4:25 pm

Rain ih je samo bljedo gledala.
" Dakle vama se ubijanje cini zabavno?"~promumljala je
" Amy zamisli si da tebe netko zaledi i da ti tako oduzme zivot? I svi vi ostali zamislite si da zbog vlastitith moci poginete"~tiho im je rekla Rain
" Usput u buduce mi recite ako zelite nekoga zivog,ja nemam namjeru postedjeti niti jednog od njih"~rekla im je hladno Rain
" barem je ovaj poginuo na bolan nacin"~promrmljala je
[Vrh] Go down
Sponsored content





S v a l b a rd - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S v a l b a rd
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Anime RP-
Forum(o)Bir: