Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 S v a l b a rd

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 1:06 pm

-''Molim????'' - vknula je Marina.Ljudi koji su stajali u blizini su je čudno pogledali.Snizila je ton.
-''Molim te objasni mi.'' - rekla je tiše
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 1:17 pm

"Pa...valjda nije htjela da se sjećaš toga od jučer...Naime, htjela je da izvježbamo moći i obložile zidove i stakla elektricitetom...Ti si dotakla diz, prozori su se rasuli u komadiće, i počela si krvariti..." objašnjavala joj je Kawaii.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 1:20 pm

Rain je za to vrijeme stajala kraj nekakve lokve vode.
" ugh ishlapi vise."~promrmljala je Rain
malo je bila zivcana iako nije to pokazivala pred drugima.
" do sada su vec trebale reci Marini za ono jucer"~pomislila je
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 2:16 pm

Amy je cijelo vrijeme sutjela. Nije znala sto reci. Samo je gledala u Rain sa zaprepastenjem.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 3:40 pm

Ej ljudi. Ovo će mi najvjerojanije bit zadnji post jer sutra idem u posjetu na 4-5 dana pa me neće biti neko vrijeme. Ali napisat ću još nešto ako neko postavi pitanje i sl. Razz


Dežurni profesor je označio kraj odmora jakim zviždukom.
Amy, Marina i Kawaii su se zputile prema vratima. Sljedeći sat Kawaii je imala s Rain. Pravilnu uporabu moći.
Prije odlaska u učionicu Kawaii je rekla curama: "Umm, ovaj vikend idem doma. Nekakva je veselica. Obiteljska stvar." obznanila im je Kawaii bez puno okolišanja. "Zapravo idem sutra, u petak, a vraćam se u ponedjeljak." nije htjela mnogo govoriti o tome. Nije se radilo o obiteljskom slavlju. Railo se o nečemu mnogo gorem, za što ni njei roditelji nisu znali. Zgrabila je jaknu i uputila se u učionicu 6-c.
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 3:45 pm

-"Hey, sretan put, lijepo se provedi!"- rekla je Amy.
-"Marina koji predmet imamo sad?"- upitala je Amy
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 3:55 pm

Sat samo sto nije poceo a rain je jos uvijek hodala hodnicima.
**********
nakon nekog vremena oglasilo se zvono.
" ugh zakasnit cu"~pomislila je
rain je otvorila vrata ucionice ali profesor je vec bio unutra.
po bintonu trebala bih se nakloniti i ispricati međutim rain nije imala tu namjeru.
Samo je zatvorila vrata i krenula prema svojem mjestu
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 11:11 pm

Marina je ugledala Rain kako ulazi u učionicu.Odlučila joj se zahvaliti.Ipak,nikako je niej mogla naći.Odlučila je uhvatiti nakon sata.

Sat je jako brzo završio.MArina je napustila Amy pod izlikom da mora na WC i otišla do Rain.Nije uopće znala što bi joj rekla.
-''Hvala.'' - promrmljala je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 1:43 pm

Rain je samo podigla glavu i nista joj nije odgovorila.
Samo je nastavila buljiti kroz prozor.
***
nakon nekog vremena Rain se ustala i ignoriravsi Marinino prisustvo otisla je van iz ucionice.


Zadnja promjena: iiiNightmare; pet kol 07, 2009 8:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 7:45 pm

Marina je samo šutala.Čekala e da Rain nešto kaže-Nije to dočekala.Rain je smao napustila.

Ubrzo je našla Mikea na jednoj klupi.Lice mu je bilo zgrčeno.To nije bilo normalno.MIke nikada nije pokazivao osjećaje
ž
-''Mike!Što se događa?'' - upitala ga je zabrinuto
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 8:01 pm

Amy je isla od jodnog sata do drugog sutke.
Nije dugo vidjela Alexa.
Marina je isceznula s jednog sata.
Vidjela je nju i Mikea kako razgovaraju na klupi.
Prosla je pored njih i uspela se na krov.
To je stvarno bio prostor za mir i spokoj.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 8:07 pm

Rain nije zelja biti odgovorna za to sto se nekome dogodilo a jednako tako nije niti zeljela primati tuše zahvale.
Nije imala nista protiv marine ali jednostavno sada je bila previse zabrinuta za nu.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 9:52 pm

-''Ništa.'' - rekao je Mike.Lice mu je opet poprimilo izraz tuposti.
-''Znam da je nešto.Reci mi.'' - inzistirala je Marina.
-''U dilemi sam.'' - rekao je Mike
U dilemi?Ali Mike nikad nije u dilemi.Barem to ne pokazuje. - mislila je Marina.Mike je uvijek potiskivao svoje osjećaje,do te mjereda ih nij ni znao iskazati.Uvijek je bio stariji i morao se brinuti za Marinu i braću.
-''Što je bilo?'' - upitala ga je Marina.
-''Trebao bih je mrziti a sviđa mi se.'' - rekao je Mike gledajući u pod.Marinino lice je poprimilo izraz šoka.Nikada nije očekivala da će ikada nešto slično čuti ok Mikea.
-''Koga?'' - upitala je Marina,Pretpostavljala je da je Rain ali nju nije imao razloga mrziti.
-''Rain Sorrow Lovless'' - rekao je Mike gotovo sa strahopoštovanjem.Marina nije mogla doći k sebi.
-''Rain?'' - upitala je potpuno zbunjeno.Nije ni sama znala zašto joj j enešto tako normalno bilo tako nemoguće.
-''Zašto bi je mrzio.'' - upitala je.
-''Naudila ti je.Znam da nije htjela ali opet si nastradala.Nisam smio dopustiti da se to dogodi.'' - rekao je i uzdahnuo.
-''Znači i ti znašZa sam ja jedina koja ne smije znati?'' - upitala je Marina.
Mike je samo teško uzdahnuo i naslonioi se na klupicu.Marina ije željela daviti s tim.
-''Ona me je spasila.I uz to mi je izbrisala sjećanje na taj događaj.Ne možeš to tako shvaćati.Željela je da vježbamo.'' - rkela je Marina.
-''U pravu si.'' - rekao je Mike -''Ali jednostavno ne želim da ti itko ikada naudi.''
-''Ne brini se ti za mene.'' - rekla je Marina -''I sretno s njom.''
-''Hvala.'' - promrmljao je i ustao.Prije nego što je otišao Marina mu je vidjea nekakav izra tuge na licu.JOš jedan izraz koji kod njega nikada nije vidjela.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 10:11 pm

Rain je sjedila u svojoj klupi.
ovoga puta sat joj je bio uistinu dosadan.
islo joj je sve na zivce.
najednom iz cista mira rainin stol se slomio
rain ga je slomila elektricitetom.
Izderao se profesor:" Loveless izađite van iz ucionice."
Rain se ustala i otisla je van na dvoriste.
Sjela je na klupicu i zatvorila oci.
Nedaleko od nje sjedio je jedan decko,pa i nije izgledao lose.
" Hmmm zamiljeno izgleda,ovakav prizor se rijetko dozivi ovdje u skoli."~pomislila je rain
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 10:19 pm

Marina je gledala Rain kako lomi klupu i izlazi iz učionice.NIje se obazirala.Bila je preumorna od svega.
Za to vrijeme Mike je ugledao Rain.Nije znao što bi joj rekao.Nikada se nije ovako osjećao.Tada je shvatio da se nisu nikad ani službeno uopznali.
Prišao joj je.
-''Ti si Rain?'' - upitao je.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 10:23 pm

Rain je podigla glavu i buljila je u njega.
" umm da jesam,drago mi je"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 10:30 pm

Mike ništa nije rekao.Bilo mu je najlakše ništa ne govoriti i imao je dojam da je isto tako s njome.Ipak,osjećao se kao kreten kada bi samo stajao i šutao.

-''Ti upravljaš elektricitetom?'' - upitao je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 11:12 pm

rain mu je kimnula glavom.
" mozes sjesti necu te ubiti"~odgovorila mu je rain
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimesub kol 08, 2009 12:09 am

Mike se nasmiješio.Bez imalo razmišljanja je sjeo do nje.

-''I kako ti je ovdje?'' - upitao je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimesub kol 08, 2009 1:18 am

Ljudi ja odem na more veceras nece me biti 3 tjedna cujemo se uskoro :]
***************
Rain ga je pogledala.
" Poprilicno dosadno,gahh nitko zanimljiv."~odgovorila je rain
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimened kol 09, 2009 2:24 pm

Mike i Rain nisu još dugo razgovarali.Rekla mu je da odlazi na nako vrijeme ali mu nije željela reći razlog.Rekla je samo da želi da svi vježbaju koliko god mogu.

Mike se vratio u sobu.Tamo su ga zatekli Marina i braća.Marina nije s njima dijelila sobu ali opet je jako puno vremena tamo provodila.

-''I kako je bilo?'' - upitala je Marina.
-''Jesi im rekla?'' - upitao je Mike.
-''Nisam.'' - odvratila mu je.
-''Ma okej.Što ja znam.'' - promrmljao je Mike.
-''Svi su za zbunjeno pogledali.
-''Odlučio sam ga izvaditi.'' - rekao je Mike
Svi su ga čudno pogledati.
-''Izvući ću dar iz sebe.'' - rekao je gledajući u pod.
-''zašto?Ne smiješ ga oštetiti.Ne razbacuj se time.Što ako ga uništiš i budeš bezpomoćan u najgorim trenutcima?'' - upitala ga je Marina.
-''Što je s teorijom da su oni neuništivi?Bolje da što prije vidimo što su i kako djeluju da možemo nastaviti još bolje vježbati.'' - rekao je Mike.
-''Znaš da je ta teorije puko nagađanje.'' - rekao je Nicolas.
-''NJegovo pusto nagađanje je meni savršeno dovoljno.'' - rekao je MIke.Kada je rekao njegovo mislio je na svog oca.
-''Dobro.POtražit ću Amy.Kawaii i Rain nema pa će i ona vježbati s nama.Vratit ću se čim je nađem.'' - rekla je Marina i otišla iz sobe.Stala je tražiti Amy i zapitala se kakv bi oblik njen dar mogao imati.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimepon kol 10, 2009 11:35 pm

Kawaii je zatekla Marinu i braću u Marininoj sobi. Pokušala je imati začuđeni izraz lica iako je znala da će ih tamo naći. "Bok, šta ima..." pozdravila ih je. Smiješak joj je iščeznuo s lica. Bila je umorna, jako umorna, iako je znala da prava bitka tek predstoji.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimeuto kol 11, 2009 5:16 pm

Marina je krenula tražiti Amy ali se odmah vratila.Učinilojoj se da vidi Kawaii.Vratila se u sobu a Kawaii se odmah pojavila.marina je vidjela da je Kawaii cijela iscrpljena.Izgledala joj je čudno.

-''Kawaii što se dogodilo?'' - upitala je Marina -''Gdje si bila?''
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimeuto kol 11, 2009 7:34 pm

Amy je gledala kako Rain odlazi. Pitala se kamo ide. Nije vjerovala da odlazi s akademije. Bila je tiha i povucena zadnjih dana. Nije ni Alexa vidjela. Osjecala se da se svijet rusi. Trebala je poraditi na svojim mocima, no cak je i s krova mogla zalediti vodu do dna. Nije vjerovala da joj treba vjezba. Mogla je s ledom uciniti sve. Razbit sve. Marina je stalno bila sa svojom bracom. Mike je nesto opasno gledao Rain. Svidala mu se. Vidjelo se na prvi pogled.
Nije znala tko je stariji. Nicolas ili Mike?
Obojica su bili slatki na neki zabranjen nacin.
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitimesri kol 12, 2009 2:25 pm

Kawaii je samo pogledala Marinu s uzdahom. Objesila usta a da toga nije bila ni svjesna. Željela je izgledati sretno. Na neki način. Nije imala namjeru-niti na trenutak-dati ikome priliku da ju ispituje. O njenzinoj obitelji pogotovo. Sve će biti kao prije, stalno si je ponavljala u glavi. Povod za plakanje bio je prilično jasan-ali je obuzdala suzne kanale i navukla smiješak. Opet onaj lažni osmijeh, pomislila je pritom gledajući u društvo, praveći se da razumije svaku riječ. Samo anatomija...bez imalo osjećaja.
Marina? Kawaii joj ništa nije odgovorila. Samo je promrmljala u bradu da je sama sebe jedva čula: "Molim te, nemojmo o mom vikendu...Kako je s tobom...? Je li se nešto promijenilao?" Sarkastičnost joj se čula u glasu dok je gledala još uvije dosadne i stare hodnike, i pocrnjele tapete u wc-u koji je ostao pritvoren.
[Vrh] Go down
Sponsored content





S v a l b a rd - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 6 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S v a l b a rd
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Anime RP-
Forum(o)Bir: