Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Yokai Akademija. Škola za čudovišta.

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
Autor/icaPoruka
Little_fairy

Broj postova : 233

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   pet kol 28, 2009 11:54 pm

-''Stvarno ne znam kako bi ti to objasnila.To je duga priča iz moje prošlosti.U najkraćim crtama,kada nekoj osobi treba pomoć moj se mozak nekako.....usmjeri na nju.To nije ni zaljubljenost ni ništa.Više kao ovisnost.Uvijek pokušavaš zaštititi tu osobu,ne bojiš je se,bolj nego drugi znaš što osjeća i tako dalje.Uvijek imam neki zadatak.Nešto što trbam učiniti za tu osobu.Kod Zeroa to nije blo tako.Nije bilo nikakvog zadatka.MOžda mu je samo trebalo društvo.Uglavnom,ja se mogu fokusirati na smao jednu osobu.Htjela sma se prestati bojati ichirua tako da se usmjerim na njega jer jednom kada ga se prestaneš bojati i ako ''ostaviš'' tu sobu nje se više ne bojiš.Sada sam ''fokusirana'' na Ichirua.Zato stalno trčim pred Zeroa.Ne smije nauditi Ichiruu.'' - rekl aje Marina.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

Broj postova : 215

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 12:05 am

Rain je gledala blijedo u nju.
" dakle oni za tebe ne predstavljaju nista osim samo nekakvog fokusa kao igracke"~tiho je rekla Rain.
Potom se ustala i krenula prema Zerou,rain je izvukla svoju kosuforuzje] i polozila ju je prema zeroovu vratu.
"ako si samo igracka i ako te ubijem necu napraviti nista bitno,zar ne marina?"~tiho je drscuci rekla rain
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 12:09 am

-''MIslimda nisi dobro shvatila.Baš obrnuto,oni su meni sve.Ako naudiš njemu naudit ćeš i meni.Ja sam tu da ih zaštitim ili dam svoj život za njih.I nisma smjela ostaviti Zeroa,mislila sam da će biti bolje.KAda je našao tebe bio je tako sretan i mislila sma da mu više nisam potrebna.Da nisam počela razdvajanje on nebi osjetio bol koju ja prilikom toga osjećam i nebi se ovo sve nikada dogodilo.'' - rekla je Marina
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 12:12 am

Ichiru je napokon otvorio oci.
Rain je spustila svoje oruzje na tlo gledajuci da ce se i zero probuditi uskoro no nista se nije dogodilo.
Rain se okrenula i sjela je kraj ichirua.
" on se vise nece probuditi zar ne?"1upitala je tiho rain
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 12:46 pm

-''Pa zar ne možemo ništa učiniti?Postojr vaše sonate,feniksova pjesma,feniksove suze,može nekome popiti krvi,čak postoji i pjesma tisuću feniksa,postoji toliko stvari.Zar mu stvarno ne možemo pomoći?'' - upitala je Marina očajno
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 12:50 pm

Kaname ju je samo pogledao.
" zar nije bolje spasiti i jedan zivot nego izgubiti dva?!"~upitao ju je kaname
Rain je bespomocno sjedila pokraj ichiru-a
" Marina izljeci Ichirua mislim da je za Zero-a k-k-kas-s-kasno "~ rekla joj je Rain
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 1:38 pm

-''Kako da ge izlječim?'' - upitala je Marina
Tog trenutka puno se toga prelomilo u njoj.Zero umire.Nema mu spasa.Zbog njene nepromišljenosti.Strijela je ispustio tužan kliktaj.Marina se tog trenutka poželjela ubiti.Sve se ovo događa zbog nje.Obuzela ju je krivnja.MOrala je naći način da srasi Zeroa a nije ga vidjela.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 2:03 pm

ichiru je polako micao rukama i nogama.
" Brate sto se događa,nista ne vidim"~rekao je ichiru kaname-u
Rain je također bila zbunjena.
kaname se dosjetio da je problem to sto zero jos uvijek u ruci drzi ichiruovu sonatu.
Zato je ichiru napola mrtav
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Amy

Broj postova : 105

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 2:27 pm

Amy je zagrlila Khana i sa suzama promatrala cijeli dogadaj.. Zero je umirao.. Njena prva ljubav je umirala.
Legla je na mokru travu i stavila koljena na prsa.
Gledala je i Ichirua kako umire.
Slusala je njihove napola bijesne napola blage glasove.
Gledala je Marinu i njene suze.
Duboko u sebi je molila da svi budu dobro. Iako nitko nakon ovog nece biti dobro.
Par puta je htjela povikati da netko izljeci Ichirua i Zera, ali nije mogla ispustit nikakav krik.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 2:39 pm

Marina je tada zastala.Zatvorila je oči.Nakon par sekundi kada ih je opet otvorila bile su srebrne.Čula je kako Kename mrmlja o sonatti i kako ostaje.Suze su joj još uvijek klizile niz lice.Ipak,Marinine srebrne suze nisu bile obične.Svaki put kada bi negdje kapnula suza taj dio tla bi jednpstano odumrlo.Trava bi postala crna.Bile su to suze kajanja.Gledala je u svoje prijatelje.Svi su bili mutni osim Ichirua.NJegova prilika je bila crvena.Bio je polumrtav i Marina je to znala.Kada se okrenula prema Zerou mogla je vidjeti i njegovu priliku.Nikada joj se tako nešto nije dogodilo.Uvijek je vidjela samo jednog.Odmah je znala u čemu je stvar.Zero je treba.Treba njenu pomoć.Zera je ostavila a nije smjela.Zeroa je ubila.Još nije shvaćala u čemu je problem

-''Rain?Što njemu fali?Feli li mu fizičke snage da se izbori za živt?Psihičke snage da natjera organizam da se bori?Što mu je?Što mu nedostaje?'' - upitala je
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 2:57 pm

Rain je pogledala u marinu
" ne marina fali mu krvi te mu fali snaga sonate"~Rain joj je tiho rekla
" ako sonata nestane ili se razbije onda i sama osobnost i snaga nestaju"~objasnila joj je
Ichiru je pokusao ustati no nije mogao.
Dopuzao je do marine i dao joj je Zeroovu nausnicu koja je bila slomljena do zadnjeg komadica.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 3:25 pm

Marina je vidjela kako joj Ichiru pruža nešto što svijetli.Trepnula je i vratila vid u normalu.Ichiru joj je pružao Zaroovu naušnicu,ili ono što je ostalo od nje.

-''ALi Zero ima Bloody Rose.I u njemu je jedna sonata.Može li mu to pomoći?'' - upitala je Marina.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 3:28 pm

Ichiru je ostao lezati pokraj marine.
Nije imao previse snage da se mice.
Kaname je prisao marini.
" mislimo da ne posto su bloody roze i nausnica povezani,ali ako ste primjetili Nema zeroovog znaka sa vrata"~rekao je Kaname
i usitinu na zeroovu vratu nije bilo znaka.
Rain je potrcala do njega i podigla mu je glavu te ju je stavila na svoja koljena.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 3:30 pm

Marina je pomalo gubila nadu.Tada se sjetila nečega.

-'NJemu buka neće smetati,zar ne?'' - upitala je Marina
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Amy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 5:16 pm

Amy se ustala i dosla do Kanamea.
-"Zao mi je."- rekla je.
Kaname ju je samo gledao.
-"Mogu li nekako pomoci?"- promrmljala je.
-"Ni ja ne zelim da umre.."- rekla je dok se novi val suza skupljao u njenim ocima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 6:04 pm

Rain je pogledala u marinu.
" mislim da mu nece smetati ako je mrtav"~pokusala se nasmijati.
Ichiru je gledao u marinu.
Kaname je za to vrijeme gledao u Amy i pazljivo ju je slusao.
kaname je provukao ruku kroz Amyinu kosu i stavio ruku na njezin obraz. Blago ali ljupko se nasmjesio.
" otiđi do marine i onda mozda saznas da li ces mu pomoci"~rekao je tiho kaname poljubivsi joj ruku kao pravi gentleman
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Amy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 8:30 pm

Amy je zbunjeno gledala u Kanamea.
-"Naravno."- rekla je i siroko se nasmjesila.
Oprezno je dosla do Marine i pogledala ju.
-"Hm.. Kaname je rekao.."- pocela je Amy
-"Cula sam."- prekinula ju je Marina.
-"I onda... Sto mogu uciniti?- upitala je gotovo saptom.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 9:49 pm

-''Ne znam.Ali nam možda ovo pomogne.'' - rekla je Marina.
-''Što to?'' - upitala je Amy.
-''Prijev tisuću feniksa.Postoji način da ga spasimo.Samo ga moramo dokučiti.Možda nam to pomogne.'' - rekla je.Zatim je ispustila kliktaj za kojega nitko nije mogao povjerovati da izlazi iz Marininih usta.
Nebo je za čas postalo crno.Prekrivalo ga je mnoštvo ptica.Svi su bili feniksi.Najveći mužjak se spustio pred Marinu.
-''Bljesak.'' - promrmljala je Marina.U običnim situacijama bi bila oduševljena što ga vidi ali sada je bila pretužna.
Brljesak je nakrivio glavu i pogledao u Zeroa.Ispustio je jedan tužan kliktaj.Maarini je to navelo još suza na oči.Tada je Bljesak raširio krila i vinuo se u zrak sa nekim novim liktajem.Puno snažnijim.Ubrzo je i Strijela poletio u jato.I tada je započelo.
Začula se najtužnija pjesma koju je itko ikada čuo.Niti jedan ljudski organizam uopće nebi bio u stanju podjenjti intenzitet te pjesme.Marina je dobila snagu.Mislila je da može poletjeti.Lice joj je poprimilo božanstven,sanjarski izraz.U glavi joj se odjednom stvorilo tisuću ideja,većinom neizvedivih kako da spase Zeroa.Zaboravila je na sve na trenutak.Na Zeroa.Na to gdje se nalazi.Pjesma je gotovo bacala u trans.Sva lica su imala sličan izraz.Pjesma je bila božanstvena.Marina je opet dobila nadu.Bljesak se spustio na zemljju,duboko naklonio i otišao.Još neko vrijeme su čuli pjev ptica koje su odlazile.Ponovno se rodila nada.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 9:53 pm

Rain je sutjela i gledala zbunjeno.
ichiru se vise uopce nije micao jedva da je disao.
Kaname je stajao pokraj Amy kao ukopan.
No tada se cula sonata " Song from a secret garden"
Rain i Kaname su zazmirili.
" ooo koliko te nisam cula i vidjela Shizuka -sama"~pomislila je rain
" Divno je ponovno cuti tvoju muziku"~prosaptao je kaname
Ichiru je lezao na podu ali tijelo mu je poprimilo prijasnnju boju te je poceo glasnije i snaznije te normalnije disati.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 10:00 pm

Marina se jedva suzdržala de se ne baci Ichiruu u zagrljaj.Bila je tako sretna.Ichiru je bio dobro.Pjesm je još uvijek imala učinak na nju.
Zatim se okrenula prema Zerou i smijeh joj je zamro.Ali nada je ostala.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 10:06 pm

Ichiru se napokon uspio pomalo podici u sjedeci polozaj.
Imao je veliku krvavu ranu na ruci no nije Mario za nju.
Ichiru je primjetio da zeroovo tijelo lezi dalje od ostalih u potpunoj samoci.
Zeroovo lice bivalo je sve bljeđe.
" Ze-e-e-ro..!!!! Zero!!!!"~ichiru je uzviknuo njegovo ime nadajuci se skorom odgovoru.
Pokusao je ustati no nije mogao.
Rain je dotrcala do Ichirua i nasmjesila mu se.
" Barem si ti dobro"~rekla je tiho
Ichiru je bljedo gledao u nju.
" Ne!!!!!"~izderao se i odgurnuo rain.
posto su Ichiru i Zero blizanci Kanameu nije bilo cudno sto je ichiru doslovno slomljen bez njega.
" ovo se ne događa za pravo. Zero ce se ustati ubrzo i nasmijat ce se ko inace"~drhtavo je to igovarao Ichiru pokusavajuci sam sebe ohrabriti.
amy je stajala ko ukopana.
kaname je vidio da Amy stoji nesto podalje od drugih.
prisao joj je primio za ruku te ju je povukao da i ona stoji zajedno s njima a ne u potpunoj samoci.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 10:40 pm

Marinu je rpesjekla užsna bol.Znala je u svaki detaj što Ichiru sada osjeća i to se odražavala na nju.Ipak,nie željela ništa reći.Ona je sada bila nevažna.Bila je samo krivac.Tada se dosjetila.

-''Znam!!Prođimo kroz Astralna vrete i promijenimo prošlost.Ja nikada neću započeti proces odvajanja i ovo se neće dogoditi.'' - rekla je Marina
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 10:53 pm

Rain ju je pogledala.
" Pa zar si zaboravila da jedini zero moze odgonetnuti zagonetke i da zeroovo srce posjeduje kljuc za otvaranje vrata"~rekla je rain ljuto
Ichiru je pokusao dosegnuti Marinu,no nije mogao.
"kaname i ja smo krivi sto se ovo dogodilo.mi smo osjecali kad se prokletstvo pogorsava,te smo jos dosli po Zeroa da ga maknemo od akademije ali prekasno.kajem se jako"~rekla je Rain tuzno
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Little_fairy

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   sub kol 29, 2009 11:59 pm

Marina je sjela pokraj Ichirua i zagledala se u njegove prekrasne oči.Samo je sjedala i gledala u njega kao da ga prvi put vidi.Umalo ga je izgubila.

-''Dobro postoji li IŠTA što možemo učiniti za njega?' - upitala je
[Vrh] Go down
Korisnički profil
iiiNightmare

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   ned kol 30, 2009 12:02 am

Kaname je zamisljeno gledao u Zero-a
" Mozemo ga dostojno odnesti na neko spokojno mjesto i zakopati"~rekao je kaname
Na to su svi ostali doslovno sleđeni
2 Kako mozes biti takav"~viknula je Rain na kaname-a
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   

[Vrh] Go down

Yokai Akademija. Škola za čudovišta.
[Vrh] 
Stranica 16 / 19.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Poljoprivredne priče u sjeni prošlosti