Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Yokai Akademija. Škola za čudovišta.

Go down 
+5
Nightwish.Girl
Dreamcatcher.
KarloFullStop
iiiNightmare
stream.
9 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 2:57 pm

Rain:" Marina-san Marina-san ima slicne oci poput zeroa..kawaii
Ali zeroove oci su vise na ljubicaste ne???
Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Zero_kiryu
Marina-sam marina-san jesu ti bolje zeroove Srebrno-ljubicaste ili crvene oci ili crne?


Zadnja promjena: iiiNightmare; sub srp 25, 2009 7:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 3:23 pm

Marina se primirila.U nju se vratila toplina.Obrazi su joj porumenjali.Oči su joj sada onu prijelaznu boju iz srebrne u zelenu.

-'?Ti mijenjaš boju očiju?'' - upitala ga je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 7:30 pm

Zero ju je pogledao
Zero: " pa naravno,moja prirodna boja ociju je srebrno ljubicasta,crvene su mi ako sam jako zedan vidjela si to iz prve ruke,a crne su mi onda kad se prokletstvo u potpusnoti otpusti..."
Rain je gledala u Zeroa
Kaname je uzivao u sonati
Ichiru:"Marina-san kako to da se ne bojite zeroa???"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 11:26 pm

Marina je slagnula ramenima.
-''Vjerujem mu.'' -rekla je.
-''Jedno vrijeme ga se nisam mogla bojati a onda sam nakon toga shvatila da mi tada nije napravio ništa i počela vjerovati da mi ionako neće ništa napraviti.'' - objasnila je Marina.
-''I molim te ne zovi me vi ili gospođice,glupo mi je to.'' - rekla je i nasmiješila se.

-''Ako želiš mogu se i tebe prestati bojati.'' -rekla je
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened srp 26, 2009 12:30 pm

Ichiru se nasmijao i okrenuo
Otisao je do Zerooa i sapnuo mu nesto na uho.
Rain je to cula i otrcala do Marine
Rain:"Marina-san zasto kako to da ti koja nemas cistu krv nemas strah od zeroa, vidjela si ga pod utjecjem prokletstva ne?"~upitala je
Najednom je Kaname nesto viknuo
Kaname:" STigli smo do astralnih vrata, marina pripremi se za mjenjanje ili proslosti ili buducnosti."
Zero ju je pogledao s tuznom facom
Rain:" Marina promjenis li sadasnjojs mi vise necemo biti u tvojem zivotu znas to"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened srp 26, 2009 1:48 pm

Marina se zbunila.
Nije znala što bi ptomijenila.
Jednu stvar e željela promijeniti,jednu stvar je željela.To ipak nije mogla.Nije smjela.Irčitit joj je zabranjeno.

-''Ljudi,ja...Ne znam.Ne znam što bi mijenjala.Ima par načina u kojima bi mogla vratiti mamu u život.U jednom ebih ja umrla,a u drugome ne bih nikada upoznala vas.Tko zna šo bi se dogodilo sa svim ovim ljudima.Kroz sto godina ih je bilo preko tristo.Ne mogu ih sve ostaviti na cijedilu.Ona djevojčica bi se utopila,neke obitelji bi se raspale.Toliko toga bi propalo.ALi tu je mama.Sve što sam željela vidjeti i upoznati.'' -rekla je.
Uzdahnula je i sjednula na travu.
-''Rain što ću?Mislim da i ona želi mene vidjeti ali i ona ne želi da se svim ovim ljudima dogode loše stvari.Što ću?'' - upitala je Rain
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened srp 26, 2009 2:04 pm

Rain se nasmijala
Raine:" Marina ako promjenis jedan događaj ne mjenjas ih sve ti bi zeljela vidjeti mamu dakle promjenit cemo tvoju proslot događaj tvoga rođenja u to da je sve proslo u redu da ti se majci nije nista dogodilo. SVi drugi događaji ostaju isti samo sto ces kroz njih sve proci s mamom"~nasmijala se
Zero: "Marina to su astralna vrata u kojima ako namjestis jedan događaj u ovom slucaju majka ti ostane ziva svi se drugi podese tako znaci da ce se podesiti tako da ces kroz sve događaje proci s njom kao da nikada nije ni bilo ovoga da nje nema. A nas ne gubis ako ne mjenjas sadasnjojst promjenis li jedan od ovih dana hoda ili tjedan dana prije povratka moje brace gubis nas.Ovako ako vratis majku mi ostanemo."~ nasmijao se
Ichiru i Kaname su stajali u pozadini i sutjeli su
Ichiru:"Kaname-san vracamo li mi nase roditelje.???"
Kaname:" Ne oni su ovako zeljeli da bude."
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened srp 26, 2009 2:13 pm

Marina se nasmiješila.To je već zvučalo bolje.Mama.
-''Što čekamo?'' - upitala je i nasmiješila se.

-''Ali kada nju vretim postoji li mogućnost da se sjećam ovega.Je li moguće da imam duplo sjećanje?Sva što sam uradila sama i opet sve to ali s njom?'' - upitala je.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened srp 26, 2009 2:57 pm

rain se nasmjesila bilo joj je drago da ce barem netko imati bolji zivot
Zero:" Ne marina sva sjecanja koja si prozivjela sama sad ce nadopuniti tvoja majka..od toga trena nosit ces sjecanja svega sto si radila sama ali uz tebe ce biti i tvoja majka..imat ces osjecaj kao da nikada nisi bila sama."~objasnio joj je
priblizili su se Astralnim vratima
iznad njih je pisala zagonetka
" Svaku noc umire i svako jutro se rađa"
Zero:" Kad ovo odgonetnemo moramo proci jos tri zagonetke i onda ces moci promjeniti svoj zivot"
marina je zinula
Rain:"Marina cini mi se da si mislila da je ovo samo tek tako uci cu i gotovo"~pocela sse smijati
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened srp 26, 2009 3:04 pm

-''pa i jesam.'' - rekla je.
-''Rješenje je sunce.'' - dodala je još.

-''Ali onda kada se mama vrati onda ću se teško prestati bojati Ichirua,Kenamea i Rain.Da prvo to sredimo?Onda kada mama bude tu ja vas se neću bojati.To može biti sređeno u par sati.Opet poslije kada mama bude tu toga neće biti i trebati će mi godine da se naviknem na vas ako to ne učinimo odmah.'' - rekla je Marina

Svi su je zbunjeno pogledali.

S
-''Sada vas se u par sati mogu prestati bojati.Kada se mama vrati to neće biti moguće tako brzo.'' -objasnila im je.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepon srp 27, 2009 12:05 am

zero je gledao u natpis[zagonetku na vratima]
zero: "Marina u krivu si da je odgovor sunce zagonetka bi nestala i pojavila bi se nova.
odgovor je nada."
Svi su se zbunili
Ichiru:" Shvatio sam,brat je u pravu."
Rain" Istina Zero-kun je pogodio zagonetka i je o nadi,svaku noc umire znaci da ako netko negdje pogine on izgubi nadu a s rođenjem necega novoga djeteta npr rađa se ponovno."
Zero se nasmijao
Kaname;"Marina o cemu se tu radi s tim satima'"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepon srp 27, 2009 12:19 pm

-''Sve je počelo sa gubitkom moje majke.'' - rekla je.
-''Predugo je da vam sada pričam priču ali uglavnom ja sada imam neku vrstu mogućnosti da vas se prestanem bojati.To je užasno,bolno,ali opet nakon par sati sve prođe i ne bojim vas se više.'' - rekla je Marina prešučujući mnoge detalje.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepon srp 27, 2009 7:00 pm

Kaname ju je prodorno pogledao svojim ocima koje su postale crvene
Rain je dotrcala do nje i primila ju za ramena
međutim rainini prstu mogu postati ostri kad je ljuta
a to se upravo sada dogodilo
Rain joj je probila ramena na obje strane
Rainine oci su se zacrvenile
Rain:"Marina-san reci mi sto se događa"
Zero:" Ne Rain izvadi prste iz ramena sto se ne sjecas da mozes poslati otrov u nju...prestani.."
Zero je otrcao do rain i zario joj svoje ocnjake u vrat
"Dosta je bilo rain ,ako ovako nastavite oslobodit ce se prokletstvo"
Rain je i dalje mucila marinu
rain" zero oprosti ali Marina reci mi zahtjevam da mi kazes"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepon srp 27, 2009 9:21 pm

-''Postoji način da vas se prestanem bojati.To bi značilo par mukotpnih sati za mene.Preklinjala bih vas da me ubijete,plakala,lomila se,sve bi me boljelo i mirisala bih puno bolje nego inače.Za par sati bi sve prošlo.Radila sam to prije.'' - rekla je.

-''To je stvarno užasan prizor i ja se osjećam užasno ali nakon par sati sve prođe.'' - dodala je

-''Zero sjećaš se ne noći kada ti se oslobodilo prokletstvo?Kada sam ja vrištala i plaala?Tada se to dogodilo''
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimesri srp 29, 2009 12:48 pm

Zero je pogledao u nju.
" Marina neces nista napraviti,zato sto nesmijes,nemozes nas osloboditi,zato sto smo mi zapravo cijela nasa obitelj ...
kako da kazem..."~rekao je Zero
Ichiru:" Potpisali smo pakt s vragom...eto izgovorio sam"
Rain je spustila tuzno glavu a Kaname je vec bio naviknut na takve osude
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimesri srp 29, 2009 3:44 pm

-''Molim?'' - upitale je Marina
Pakt s vragom?
-''Pojasni.'' - rekla je.
-''I kako vas ja to mogu osloboditi?Smo bih vas se prestala bojati.'' - dodala je
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimečet srp 30, 2009 3:52 pm

Molila bih nekog da mi posta kratki pm o radnji. Zujim.. Nisam citala sve detaljno jel ima previse toga.. -_-''

Amy je razmisljala o svemu tocno 12 dana. Odlucila se vratiti. Zapela je u nekom malom prljavom gradicu uz obalu mora. Nije imala niti novaca, niti mobitel. Nije se tusirala danima. Preklinjala je ljude da joj daju novac. Pocela je mahnito trcati. Znala je da nesto nije u redu. Marina i Zero su joj uzasno nedostajali. Nije vidjela ni cula nikoga iz akademije. Michael ju je pokusao naci, no nije uspio. Cula je njegove krikove i povike. Bilo joj je zao. Trebalo joj je odmora od svega. Sada kada ga je dobila bila je zeljna novih pustolovina. Novih pustolovina s Marinom i Zero-om. Dosla je pred kucu Ugrozenih nakon dosta sati trcanja. Vidjela je neke nove ljude i neka nova lica. Marina nije bila tamo.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepet srp 31, 2009 12:57 pm

Zero je pogledao marinu
Zero:"Marina zasto mislis da je meni toliko tesko se nositi s prokletstvom,a i neshvacas,
ova moja oznaka na vratu je neka vrsta pentagrama koja se zavrceni svaki put kad prokletvto i vrazja moc se zele osloboditi,sklopili smo pakt s vragom zato sto smo mislila da cemo moci vratiti vrijeme ali nas je prevario i sad je vrag u meni zatocen u pentagramu."
Kaname je Zeroa primio za Rame
Kaname:" zato ja imam tu suhu ruzu,ichiru zvoncic,a rain svoju KOSu[oruzje],a sonate nas stite od vragovih napada,tj samo je u zerou vrag...."
ichiru:" U nama ostalima su njegovi pomocnici,demoni,..."
Rain:" ja,ichiru,kaname-sama,zero mi smo.....smrtni grijesi ..."
[Vrh] Go down
Amy

Amy


Broj postova : 105
Join date : 09.07.2009
Lokacija : Zagreb

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepet srp 31, 2009 2:49 pm

Amy je s oprezom usla u kucu Ugrozenih.
Cula je Khanov glas. Nije to bio onaj ton glasa kojeg je pamtila. Ovo je bio shrvan glas. Netko ili nesto ga je povrijedilo. Sjedio je na stolici glave spustene na stol. Oko njegove glave ocrtavala se lokvica suza. Amy je spustila i poljubila Khana u potiljak glave. Khan se okrenuo i povikao: "Marina..". Tek tada je shvatio da je to bila Amy.
-"Amy, Marina je otisla od mene."- jedva je to rekao.
Amy se privila uz Khanovo tijelo i zagrlila ga. Khan je polozio glavu na njena ramena.
-"Bit ce sve dobro. Obecajem!"- rekla je Amy samouvjereno.
Stajali su tako jako dugo sve dok se Khan nije smirio.
-"Sjedni Amy, imam novosti za tebe."
Amy je nesigurnim korakom dosla do stolca i sjela na njega.
-"Ovih 12 dana svasta cudno se dogodilo.
Ukratko.
Zero je nasao svoju bracu i svoju curu."
-"Drago mi je zbog njega..."- rekla je i ispustila suzu.
-"Hej, nemoj plakati. Kao sto si ti meni rekla, bit ce sve ok. Ako nista drugo, mozemo zajedno plakati."- rekao je i blago se nasmijesio.
-"Cini mi se da ce Marina dobiti natrag svoju mamu. Bar sam tako nacuo."- zbunjeno je rekao.
-"Aham, super..."
-"Jel moja soba prazna? Htjela bih se otusirati i odspavati malo."
-"Da, slobodno odi. Drago mi je da si se ipak na kraju vratila."- rekao je vedro.
-"I meni je. I meni je."
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepet srp 31, 2009 11:45 pm

-''Pa kakve to veze ima?'' - upitala je Marina.
-''Zero ti ne shvaćaš,nitko ne shvaća,možeš biti i sam vrag,može ti se sada aktivirati prokletstvo,to je nebitno,meni ne znači ništa,da me bilo tko od vas pokuša ubiti ja bih ostala,što god se dogodi ja ostajem.'' - rekla je
-''
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimepet srp 31, 2009 11:51 pm

Ichiru je pogledao u Kanamea
Zero:" dobro Marina,vjerujem ti,dakle ucini sto moras."
Zero je rasirio ruke i gledao u Marinu usredotoceno
rain se pomalo bojala al je pripremila ruku da izvadi s noge zvoju kosu[oruzje]
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimesub kol 01, 2009 12:28 am

Marina se ukipila.POgledala je u Zeroa a zatim u Ichirua.Učinila je tako par puta.Zatim je počelo.Jedan panični vrisak proparao je zrak.Osjećala je neopisivu bol u lijevom ramenu.POčela se tresti.Srušila se na tlo.Miješale su joj se slike pred očima.Vidjela je tatu,vidjela se sebe,vidjela je jedinu majčinu sliku koju je imala.Mislila je da gori.POčela je vrištati.Ožiljak koji joj je Klea zadala počeo je krvariti.Nakon par skundi prokrvarile su joj i Rane koje joj je Rain zadala.Nestalo e slika.Sada je gledala u njih čestovor.Bili us mutni.Zaroova prilika je bila puno jasnija.Osjetila je bol.Lomila se.Kao da je netko neprekidno buičuje.Vrištala je u strahu.Zeroova prilika je blijedjela.Postao je mutan kao i drugi.Tada je ichiru počeo svijetliti.Odjednom joj je postalo preteško trpiti tu bol.Nije mogla više.Vidjela je mamu i tatu kako prijezirno odmahuju glavom.Kako su razočarani.Proplakala je.Zatim se dogodilo ono što je čekala.Vrištala je par minuta.Imala je osjećaj da joj netko odire kožu.Obuzela je panika.Osjetila je lsabost i umor.Bol nije prestajala.PPrije nego što je sklopila oči vidjela je Ichiruovu priliku.Svijetlila je.Vidjela se bolje nego Zero prije nekog vremena.Znala je da je uspjela.Tada je zaspala.

********************************************************************

Kada se probudila Zero,Kename,Ichiru i Rain su još bili poraj nje.

POgledala je u zeroa,trepnula je a oč su joj posale srebrna.Sve prilike su bila mutne osim Iciruove.Jedino se on jasno vidi.Vratila se na svoje ''normalne oči.Primjetila je da više ne krvari.Znala e da najgore slijedi.

-''Budi mi blizu.'' - rekla je Marina i pružila Rain ruku.Ova je odmah prihvatila.
-''Ovo je sada najteži dio.'' - rekla je.
-''Nnnajteži?'' - zamucala je Rain -'' MIslila sam da je gotovo.''
-''Sada je sve u mojoj glavi.'' - promrmljal aje Marina.
Odjenom joj se lice stvrdnulo.Čula je glasove u glavi,puno glasova

...Nisi to smjela učiniti...

...Iznevjerila si mamu...

..pa još nije gotovo sa Zeroom...

...Nisi ni shvatila koji je zadatak a već si ga napustila...

..nisi smjela to napraviti...

....Kako si mogla?..
.

-''Šutite.'' - zapovjedila je glasovima u glavi.Poslušali su je.
-''Ovako je najbolje.Zero je našao Rain,ne znam što je tu uopće bio moj posao,možda ga zadržati na akademiji?Nebitno.Ichiru me sada treba.Trebam prevladati svoj strah.Ovo je buio najbolji način.Najbezbolniji za njega.'' - rekla je drhtavim glasom.

Glasovi u glavi su se opet pobunili.

...ALi isto tako je bilo i lakše za tebe...

..Tko kaže da nisi samo na sebe mislila?...

...Mama ti je zadala da ne odustaješ...

...Rekla ti je da se trudiš sve do zadnjeg tranitka....

...Kako si mogla...


Svaki glas je imao drugačiji temperament,drugačiju osobu.Svaki glas je predstavljao osobu kojoj je Marina prije pomagala.Svi oni su ostajali u njoj.

-''Nisam nikoga ostavila.Ichiruu sma potrebnija.I nisam to napravila iz svoje koristi.meni je svejedno tko je od njih u pitanju.Uštedila sam im krcato vremena navikavanja na mene.Sada više ne moraju paziti kako će ragirati i slično.To znači da sam učinila nešto pozitivno.'' - rekla je sa velikom nesigurnošću.

...Tvoja mama nikad nebi napravila tako što..

..Iznevjerila si je..

...Srami se...

..Ne zaslužuješ živjeti...


Sada su govorili smao okrutni glasovi.Glasovi tatinih prijatelja.Glasovi ljudi koji su bili dobri prema Marini su utihnuli tako odobravajući ono što ja napravila.Ipak,tih par glasova u glavi je bilo dovoljno da poovno slome Marinu,kao što su to radili svaki put.Sklupčala se na tlu i briznula u plač.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened kol 02, 2009 12:03 am

Zero je i dalje drzao rasirene ruke ali neocekivano su mu se oci zacrvenile i iz njih su pocele OPET ici krvave suze.
Zeroa je to boljelo zato sto je mogao osjecati marininu bol.
Ichiru je raspustio svoju kosu koja je lebdila na vjetru.
Ichiru " Marina dajel ti ovu sonatu da te cuva jednako kao sto ju je i meni majka dala da pazi na mene"~tiho je rekao
Kaname se izderao Na ichirua-:" Da se nisi usudio to napraviti,demoni ce te opsjest,nemozes to napraviti..."
Rain se toliko prizvrsila marini da ju je drzala za ramena
rain:"Marina placi koliko zelis, znak kada nesto boli."
**************
Najednom je zero supustio ruke.....
Svi su pogledali pre njemu.
Znak mu se crvenio jace i jace
najednom je znak poceo krvariti i siriti se na zeroovom vratu.
Zeroa je znak pekao kao oganj,kao da mu lava tece zilama
Toga trena je zeroova koza problijedila jace nego inace,suze su mu lile jace nego inace, i ne nadaju ci se iz zeroovm leđa narasla su demonska crna krila.
Rain je ostala zaprepaštena
Zeroou je čelo pocelo krvariti i irasli su mu vrazji rogodi...
Zubi su mu se naostrili jos jace,a ocnjaci su postali veci i ostroiji no inace.
Nitko se nije usudio nista napraviti.
Iz zeroova pistolja je pocelo izlziti trnje
omotalo se zerou oko desne ruke .
tada su zeroovi prsti postali ostriji gotovo poput nozeva.
Vlasi Kose su mu postali ostri kao igla.
Tada se culo kako se zero poceo smijati,dubokim,zlim glasom.
Svi su bili zaprepasteni i kao ukopani.
Tada je iz zemlje niklo korjenje ruza. i obavilo Ichirua, oko kanamea se stvorila kao ograda od ruza, ali oko rain i marine narasle su crvene cuze međutim sve su bile uvenute.
Rain:" Z-Z-Ze-Zero?!"
Zero:" Ichiru pokusas li opet takvu glupost ubit cu te..."~rekao je to zlim glasom
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened kol 02, 2009 3:34 pm

NE ČINI TOOOOOO!!! - viknuo je glas u Marininoj glavi.Prepoznala ga je.Pripadao je Khanu.
-''Znaš da moram.'' - kratko mu je odgovorila.

Gledala je u Zeroa,u ono što je nekada bio zaro.Sada je pred njoj stajao demon,ono što je Zero cijelo vrijeme potiskivao u sebi sada se oslobodilo.Pred njoj je stajalo zlo.Svi su joj instikti govorili da bježi koliko je noge nose.Nije ih poslušala.

Zero mrzi biti ometen,mrzi kada mu netko stane na put.Ja ću a omesti.Bježite,spašavajte se kako gos znate.Kada dođe k sebi biti će mu drago što je ubio curu koju jedva poznaje nego nekoga iz vlastite obitelji.Oprostite i što sam ovo zakuhala

Stala je između Ichirua i Zeroa.Zagledala je u Zerove zle,dmonske oči.Gledala je u vlastitu smrt.Znala je da je tu kraj.Ali nije je bilo briga.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitimened kol 02, 2009 3:41 pm

Zero je najednom podigao ruku i zario svoje nokte u svoj vrat, oznaka na vratu je nestala,sonata je pocela svirati ali Zero tj demonu je to smetalo
iscupalo je nausnicu sa uha i bacio ju na pod potom ju je zgazio.
Kaname se ukocio od straha kad je vidio sto je to napravio.
rain" Zero naređujem ti povuci tog demona u sebe."
****
zero se okrenuo prema marini oci su mu bile crvene a suze krvavije nego ikad
Nasmijao se zlo.
Potom se najednom oko Marine ovilo trnje i bacilo ju nekolicinu metara dalje od njih.
Trnje je ovilo rainine noge također
Zero je prisao Rain i uzeo joj njezinu kosuforuzje]
tada je stao na njega.
Sonata iz rainine kose je nestala.
Rain se sklupcala na pod u nadi da nece postati demon,no sve se zbilo u nekoliko sekundi.
Nekakvo crnilo se nadvilo iznad Rain.
rain je zavrištala.
Ichiru je shvatio da ce zero unistavati jednu sonatu po jednu.
Rain se pretvorila u isto cudo kao i Zero.
Dosla je do Marine.
Staja je i buljila,buljila tim zarkim crvenim ocima.
***************************
Nakon nekoliko minuta nikakvog ne pomicanja.
Zacuo se nekakav sum u grmlju.
Zero je odletio u grmlje poput zvijeri[ah to je i sam biog.
raskomadao je level E vampira i ne samo da mu je popio krv vec ga je i pojeo ne sve al dovoljno da ga unakazi.
Kaname nije mogao vjerovati sto se desava ali znao je da mora ostati pribran.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 13 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yokai Akademija. Škola za čudovišta.
[Vrh] 
Stranica 13 / 19.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Eilean Donan škola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Fantasy RP-
Forum(o)Bir: