Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Yokai Akademija. Škola za čudovišta.

Go down 
+5
Nightwish.Girl
Dreamcatcher.
KarloFullStop
iiiNightmare
stream.
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimepon srp 13, 2009 10:54 pm

" Ti si povjerovala prici o strahu i kontroliranju??!!"~ Zero se glasno ali cinicno nasmijao
" da ti objasnim kad te toliko zanima podjelu vampira???!!"~ rece Zero
" i usput sada je prekasno za kontrolu jos jedan je kao ja proklet ali vec smo pre odrasli za odupiranje,on je za razliku od malena bio ucen kontroli,iako mu to nije uspjelo."
Zero je spustio glavu
" moj brat i ja se vise nikada nismo sreli nakon sto su nam roditelji bili ubijeni u svrhu da nas ne sputavaju u razvijanju nasih moci"~rekao je Zero polutuzno
" prokleti zivot,pureblood sam a pola mogucnosti svojih sposobnosti nezznam!!! "~uzdahnuo je Zero
" najcudnije je to sto nitko nezna podjelu,pa to je osnovno cemu nas uce ....."
" Zasto te to toliko zanima??"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimepon srp 13, 2009 11:22 pm

''Jer sam nitko i ništa.Nisam čovijek nisam vampirNne pripadam nikome.Znam skoro sve i o ljudima i vampirima.Također sam upoznata s vukodlacima i vilenjacima.I bila bih sretna da sam bilo što samo ne ovako.U opasnosti sam u blizini vampira,opasnost sam u blizini ljudi.'' - rekla je Marina i zarila lice u ruke.

-''Ja.Cijelo moje postojanje nema smisla.I sada sam tu.Na životu samo zbog ucjene.Nije ucjena koliko podmitivanje.Tu sam samo zato što ne smijem otići.Tu samo zato što sam osuđena na vječno pomaganje drugima.'' - govorila je ona i dalje.Znala je da je Zero ne razumije.Kako bi uopće shvatio?
Marina j primjetila da ima nekakvih sličnosti sa Zerom.Njemu ru roditelji ubijeni da njega ne spriječe u razvijenju moći a ona je svoju majku ubila.Nije baš isto ali ima sličosti.Nije željela o tome govoriti.Ni razmišljati o tome.On je toliko bolji od nje.Kako da se uopće s njim usporedi?
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimeuto srp 14, 2009 12:29 am

Zero ju je pazljivo slusao i pokusao je sve razumjeti
" Znaci nisam jedini koji pati,cuo sam da si ubila svoju majku,ne mislim nista lose o tome,tebi barem roditelji nisu bili raskomadani pred tvojim ocima."~rekao je to Zero pomalo tuzan
" da ti kazem podjelu vampira shvatila bi zasto se sve događa"~ reako je Zero tihim tonom
" I to sto si uopasnosti,pa zar nismo svi, ali zato ti je najbolje ili biti sam ako si jak ili biti okruzen s nekime kome bezvjetno vjerujes ili nesto slicno"~ rekao joj je Zero
Zero je i dalje zurio u nebo
" Ja ti ovako necu nista napraviti,ali kazem ti pocne li se nesto događati samnom bez obzira sto je makar i umirao..."~ na umirao se nasmijao
" Pa ja nikad necu umrijet"~uzdahnuo je
" nego da nastavim iako neubdem umro ako me vidis da se cudno ponasam bjezi bez obriza na sve
Potapsao ju je zero po glavi.
" zasto te toliko zanimaju prokleti i raspodjela vampira??!"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimesri srp 15, 2009 11:29 pm

Imali smo problema i izbrisalo se zadnjih par stranica.Rdanja se nastavlja tamo gdje je stala.Članovi znaju što se dogđalo.Marina i Zero su sda negdje daleko.Amy je u kućama ''Ugroženih'' a Kooh je u bolnici.Ostali su kod kuće i čekaju idući nastavni dan na kadamiji

Marina je klečala na tlu pokraj Zeroa.Bilo joj je grozno gledati ga.Znala je kako pati.Zaero je ležao ne zamlji prekriven krvlju.To su bile njegova suze.Njegove krvave suze.Marina je gledala u nebo.Padao je mrak.
-''Znaš Zero.Ovih dana ću prvi put imati priliku proslaviti rođendan.Ne znam točno kada sam rođena i bilo mi je zabranjeno slaviti ga.Sada konačno imam priliku bar jedan rođendan ne provesti u tuzi.'' - rekla je tiho
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:17 am

Zero je smogao snage da se sjedne na tlo
" nikad ga nisi slavila???"~ Zbunjeno ju je Zero pogledao
" znas bolje i to nego ne imati ga slaviti nisakim ili sam u potpunosti.."1 tiho je rekao Zero
" onda uz koga ces ga proslaviti Marina????"~ zero se uspio nasmijati barem malo
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:05 am

Marini se cinilo da je Zero malo bolje.Uspio je sjesti.Cak se i nasmijesio.Bilo joj je drago.Ipak,osjecala je tezinu njegovih rijeci o tome kako je to biti sam.Potpuno sam.Marina nikada nije imala pravih prijatelja,onih s kojima bi mogla satima pricati o onome sto je muci.Nije imala prijatelja jer se nikada nije dugo zadrzavala na jednom mjestu.Uvijek je bilo onih kojima je Marina trebala.Ipak,ona nikada nije bila potpuno sama.Uvijek je bila s onima koji su je trebali.

-"Nikada ga nisam slavila jer mi nije bilo dopusteno.Otac mi nije dozvoljavao.Za njega je to dan tuge,a ionako me ne smatra vrijednom icega pa ni obicne rodendanske zabave."- rekla je Marina pognute glave.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:07 am

" oooh pa onda kad ga zelis slaviti???? I dozvoljeno ti je da pozoves koga zelis,ako mislis propustiti stvari zbog oca onda si stvarno smotana[ ne doslovno] sjecas se sto sam ti rekao da mi je moj brat rekao jednom????" upitao ju je Zero sa blagim smjeskom na licu
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:31 am

-"Da,sjecam se." - promrmljala je Marina sa smjeskom.Ponovno se zagledala u nebo.Bilo joj je drago sto ce barem stoti rodendan provesti okruzena ljudima koje moze nazivati prijateljima.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:34 am

" i koga pozivas????!!!"~ upitao ju je Zero
" ohh ja necu moci doci,nazalost, idem traziti bracu i prijateljicu,osjecam otprilike gdje bi mogli biti,ali potrudit cu se da stignem na vrijeme obecajem!!!"~ rekao joj je Zero
" usput sto ti je toliko ljepo nocas u nebu???? mjesec je crven..."1 upitao ju je Zero
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:41 am

-"Ako zelis drustvo u traganju za njima ja sam uvijek tu.Ne zelim da opet budes sam.Ionako nemam neku zanimaciju.Samo idem po svijetu i pomazem drugima.Mislim da bi bilo bolje da pomazem tebi time da te ne ostavljam samog nego da opet idem pomoci obuzdavati novorodene ili slicno." -rekla je.Nebo uopce nije spomenula.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:47 am

" ahh potrudit cu se da ostanem na tvoj rođendan!!"~ zero se nasmijao
" hey Marina ne izbjegavaj temu...grrr...nisi rekla kog zoves i sto je u nebu???" zero je napravio slatku ljutitu facu
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:55 am

- "Zovem tebe i Amy sigurno.Za ostale ne znam.Svi su mi oni OK ali mi nisu ni upola prijatelji koliko vas dvoje.Zelim na rodendanu ljude do kojih mi je stalo.Ipak je to prvi a mozda i podlijednji rodendan koji cu slaviti." - rekla je.Nebo opet nije spomenula.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 1:57 am

zero se nasmjesio
" doci cu ti na rođendan,obecajem,necu ici nigdje,slavit cemo rođendan, i nece ti biti posljednji, znam to."~ nasmijao se Zero
" kad bi barem znala da mogu vidjeti sto ce ti se dogoditi u buducnosti"~pomislio je Zero
" provedi ovaj rođendan najbolje sto znas, hahah, pozovi i nekog decka koji ti se sviđa."~ zero se počeo smijati jos jace
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 2:02 am

-"Heeey.Sto ti uopce zmas o tome?Nisam uopce mislila o njemu dok sam bila u tvojoj blizini." - rekla je.Bilo joj je drago sto vise ne pita za nebo.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 2:04 am

" hahahhahah znaci mislila si!!! hahahah..ooo najbolji poklon za 1. rođendan decko a da ti ga Amy i ja zamotamo ???!!!"~ nasmijao se Zero
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 2:12 am

Marina je porumenjela.Mrzila je to.Da je pravi vampir to joj se nebi dogadalo.Mogla bi bar ponekad glumiti da je hladna.To se naravno nije odnosilo na Zeroa.On bi je odmah procitao.Zamislila je vezanog khana s masnicom na glavi.Prasnula je u smijeh.Zero se smijao s njome.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 11:03 am

" Znaci to je jedan od ugroženih,ako se ne varam,bio je u onoj gomili kada se meni prokletstvo oslobodilo????!!!"~ Zero se nasmijao
" Zasto se za svoj rođendan posebno ne potrudis oko toga deck,koliko se ja sjecam ja ga mogu navest da nesto napravi"~nasmijesio se Zero
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:18 pm

-''Kako itko uopće uspije ostati normalan u tvojoj blizini?'' - upitala ga je Marina sa smješkom.Pred njim nitko nema pravo na svoji intimu.Ne možeš ništa ni promisliti da on to ne zna.
-''I ja ga mogu natjerati da napravi šo god mi padne na pamet ali neću.'' - rekla je Marina sa smješkom.Mislila je da nije pravedno to mu napraviti.Khan ima pravo na svou volj.
-''Zero?Postoji li način da se od tebe nešto sakrije?Ako ne misliš na to ili slično.Postojili način da se spriječi da ti nešto ne saznaš?'' - upitala ga je.
[Vrh] Go down
Nightwish.Girl

Nightwish.Girl


Broj postova : 49
Join date : 09.07.2009
Lokacija : playing with madness

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:24 pm

Bila je prohladna noć. Kim je odlučila prošetati i naći sljedeću žrtvu jer je već osjećala jaku žed. Bila joj je potrebna ljudska krv. Imala je sreće, pa je naišla na dvojicu stariji muškaraca. Bez imalo grižnje savjesti zarila je svoje oštre zube u njihov vrat i napila se krvi koja joj u ovo doba noći veoma prijala. Bila je to dosadna noć, pa je odlučila prošetati oko akademije misleći kako če možda ugledati nekog i popričati. I sama je znala da bi bila najsretnija da vidi Zero-a i njegove oči koje je toliko obožavala gledati.
Šetajući začula je neke prigušene glasove. Malo dalje od mjesta na kojem se nalazila ugleda Zeroa i Marinu kako gledaju u nebo i pričaju. Rijetko kad je vidjela Zeroa u tako mirnom stanju. Osjetila je kako ljutnja u njoj pomalo raste. Ona je željela biti na Marininom mjestu i sjediti pokraj Zeroa i razgovarati. Bila je malo ljubomorna.
Ali ipak nije htjela prekinuti njihov razgovor. Ostala je na dovoljnoj udaljenosti od njih i slušala ih što pričaju. Učini joj se da su spominjali neki rođendan.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:28 pm

Zero se zagledao u nebo
" Nazalost ne..prokletstvo je kako da to kazem sveobuhvatno...mogu citat misli..mogu natjerat ljude da izuste svoje misli..mogu bilo sto..."~ tuzno je rekao zero
" Iako to je dobro nekako ponekad me ne zanima sto drugi misle ili govore a ja to opet cujem..tesko se nauciti nositi s tim..."~ Uzdahnuo je Zero
" nego kakvu masnicu hoces na ugorzenoj osobi koja ti se sviđa??? Usput kako li se uopce zove ???"~ zero je znao kako se zove mogao joj je citati misli ali joj je ovoga puta dao sansu neka se sama pohvali
Zero je zacuo nekakav zvuk
" Marina netko nas slusa,cujem kako dise..."~ zero je te misli ubacio Marini u glavu ne izustivsi nista
" Kim zasto se ne priblizis kod nas???? Mogu cuti tvoj protok krvi poznat mi je"~ zero se zagledao ravno prema Kim i pokazao joj da dode
[Vrh] Go down
Nightwish.Girl

Nightwish.Girl


Broj postova : 49
Join date : 09.07.2009
Lokacija : playing with madness

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:39 pm

.Ja...ja sam tek sad došla. Šetala sam, pa sam vas vidjela. Nebi vam željela smetati.

No Kim se ipak predomisli i sjedne kraj Zero-a. Opet se zagleda u njegove prekrasne oči.
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:41 pm

-''Ejj Kim.'' - pozdravila je Marina.Ova joj se namsiješila.
-''I da,zove se Khan.'' - rekla je MArina Zerou.Bilo joj je čudno što to pita.Ionako je to mogao vidjeti u njenoj glavi.Kim je opet zurila u erove oči.
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:43 pm

Zero se nasmjesio
" Kim opet gledas u moje oci..."~ zero se nasmijao
" neshvacam sto ima u njima"~ zero se poceo smijati.
"Nego Kim ako se Marini sviđa netko mora se sviđati i tebi..."~Zero se zabuljio u njezino lice bio je od njezinog lica udaljen kojih 5 cm i nasmjesio se
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:47 pm

Marina je shvatila da je ovo njen trenutak.Sada će Zerove misli biti zaokupljene Kim i možda ima priliku.

-'Ljudi ja sam žedna.ODoh.Vratit ću se brzo.'' - rekla je Marina.
Zero molim te ne traži me.Sve je OK.Brzo se vraćam - promislila je Marina i napustila ih.
[Vrh] Go down
Nightwish.Girl

Nightwish.Girl


Broj postova : 49
Join date : 09.07.2009
Lokacija : playing with madness

Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitimečet srp 16, 2009 12:49 pm

''Gledam u tvoje oči jer su tako prekrasne. Kad ih pogledam osjetim nešto što nikad prije nisam '' Kim nije znala što bi više rekla.

Nije znala što da odgovori na pitanje tko joj se sviđa. I dalje je zurila u njegove oči razmišljajući što da mu odgovori.

Ipak izusti nešto '' Sviđa mi se netko poseban. Netko tajnovit. ''
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Yokai Akademija. Škola za čudovišta.   Yokai Akademija. Škola za čudovišta. - Page 5 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yokai Akademija. Škola za čudovišta.
[Vrh] 
Stranica 5 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Eilean Donan škola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Fantasy RP-
Forum(o)Bir: